Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-05-05 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup aparatury pomiarowo-badawczej do analiz chemicznych

Zamawiający Główny Inspektorat Ochrony Środowiska (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup aparatury pomiarowo-badawczej do analiz chemicznych”. Termin składania ofert minął 11 maja 2026, 08:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Główny Inspektorat Ochrony ŚrodowiskaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 5 maja 2026
Termin składania ofert
11 maja 2026, 08:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 515 000 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 30.04.2026 – 31.08.2026.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresDozwolone oferty częściowe, preferencja dla MŚP w ramach podziału na 5 LOT-ów, szkolenia i instalacja wliczone w cenę, ryzyko opóźnień logistycznych przy dostawach do wielu lokalizacji.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

NIP

5261650857

Adres

ul. Chmielna 132/143, 00-805 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup aparatury pomiarowo-badawczej do analiz chemicznych

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

38432200-4 - Chromatografy

Dodatkowe kody CPV

38433100-0 - Spektrometry masy; 38000000

Szacunkowa wartość zamówienia

6 906 639 PLN

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Art. 109 ust. 1 pkt 10
  • Art. 108 ust. 1 pkt 6
  • Art. 109 ust. 1 pkt 4
  • Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2
  • Art. 108 ust. 1 pkt 1 h) i pkt 2
  • Art. 108 ust. 1 pkt 3
  • Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 i ust. 2
  • Art. 108 ust. 1 pkt 5
  • Art. 109 ust. 1 pkt 8, 10
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-05-11 08:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38432200-4Chromatografy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 515 000 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
591 273 zł2 438 186 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 846 913 zł
Źródło próbki
CPV 38432· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
591 273 zł
Mediana
1 515 000 zł
Górny kwartyl
2 438 186 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 11.05.2026, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38432200-4 - Chromatografy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.