Utworzenie w ramach sieci EKOINFONET bazy danych monitoringu Morza Bałtyckiego z aktualizacją portalu RDSM i harmonizacją zgodnie z INSPIRE oraz migracją danych
Zamawiający Główny Inspektorat Ochrony Środowiska (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Utworzenie w ramach sieci EKOINFONET bazy danych monitoringu Morza Bałtyckiego z…”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 12:00. Planowany budżet: 5 128 200 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 5 128 200 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 7 września 2026, 12:004d 11h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 lipca 2026
Termin ofert: 24 sierpnia 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 507515-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
01 września 2026
Nowy termin: 7 września 2026 12:00Zmienia wersję 583454-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest utworzenie w ramach sieci EKOINFONET bazy danych monitoringu Morza Bałtyckiego z aktualizacją portalu RDSM, harmonizacją zgodnie z INSPIRE oraz migracją danych, o wartości szacunkowej 5 128 200 zł.
- 2
WarunkiWarunek doświadczenia obejmuje m.in. wykonanie w ostatnich 5 latach usług analizy, zaprojektowania, budowy lub modernizacji systemów informatycznych z bazami danych i mechanizmami API oraz usług publikacji zbiorów danych możliwych do przetwarzania maszynowego.
- 3
RyzykoZamawiający przewiduje procedurę odwróconą, może unieważnić postępowanie przy braku środków i wymaga wadium oraz zabezpieczenia zgodnie z SWZ.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 9 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Główny Inspektorat Ochrony Środowiska |
| NIP | 5261650857 |
| Adres | ul. Chmielna 132/134, 00-805 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Utworzenie w ramach sieci EKOINFONET bazy danych monitoringu Morza Bałtyckiego z aktualizacją portalu RDSM i harmonizacją zgodnie z INSPIRE oraz migracją danych |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72300000-8 - Usługi w zakresie danych |
| Dodatkowe kody CPV | 48613000-8 - Elektroniczne zarządzanie danymi (EDM); 48614000-5 - System pozyskiwania danych; 48614000-5 - System pozyskiwania danych |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 5 128 200 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-07 12:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →