ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Legionowie i Zielonej Górze.

Zamawiający AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego "KWATERA" Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Wykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Legionowie i…”. Termin składania ofert minął 4 maja 2026, 11:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
4 maja 2026, 11:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 554 360 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania nieruchomości zabudowanych w Legionowie oraz Zielonej Górze. Zamówienie podzielono na dwa zadania, odrębne dla każdej lokalizacji.

  • 2

    ZakresUmowa będzie obowiązywać przez 24 miesiące od daty jej zawarcia. Szczegółowy opis zakresu usług sprzątania znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.

  • 3

    ZakresZamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegóły tej procedury są opisane w SWZ.

  • 4

    ZakresWykluczeni z postępowania zostaną wykonawcy objęci sankcjami wynikającymi z rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 w związku z działaniami Rosji na Ukrainie.

  • 5

    WarunkiInformacje dotyczące wadium oraz szczegółowe warunki udziału w postępowaniu, w tym wymogi dotyczące oświadczeń i dokumentów, znajdują się w odpowiednich częściach SWZ (XVII i XV).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego "KWATERA" Sp. z o.o.

REGON

015296322

Adres

ul. Zielone Zacisze 11B, 03-294 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanych położonych w Legionowie i Zielonej Górze.

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Szczegółowe informacje zawarte są w części XVIII SWZ.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-05-04 11:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się również Wykonawców, o których mowa art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Wymagania w zakresie oświadczeń i dokumentów określono w części XV SWZ.

Zgodnie ze wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ w zakresie danego zadania.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 360 zł
Próbka: 144 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 398 zł1 523 829 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 297 431 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 398 zł
Mediana
554 360 zł
Górny kwartyl
1 523 829 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 04.05.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego "KWATERA" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 - Usługi sprzątania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.