Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 95927-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Serwis pogwarancyjny i wsparcie dla systemów CPD

Zamawiający Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Serwis pogwarancyjny i wsparcie dla systemów CPD”. Termin składania ofert minął 18 marca 2026, 10:00. Wadium: 30 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 10 marca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 564 878 zł
Wadium
30 000 zł
Termin składania ofert
18 marca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest serwis pogwarancyjny i wsparcie dla systemów CPD, obejmujące komory IT, klimatyzację precyzyjną, wentylację, systemy zasilania UPS, instalacje elektryczne oraz systemy wykrywania i gaszenia pożaru.

  • 2

    ZakresSzczegółowy zakres usług i wymagania dotyczące systemów są opisane w Załączniku nr 1 do Umowy (Załącznik nr 2 do SWZ), koniecznie zapoznaj się z tym dokumentem.

  • 3

    ZakresZamówienie podzielone jest na 3 części (LOTy): Komora IT/UPS, Instalacje Elektryczne i Systemy pożarowe, z możliwością aplikowania na każdą z nich oddzielnie.

  • 4

    ZakresWykonawca będzie odpowiedzialny za dostawę części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania systemów w ramach serwisu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Serwis pogwarancyjny i wsparcie dla systemów CPD

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Wadium- dla części I – 30 000,00 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych 00/100); Wadium może być wniesione w: - pieniądzu; - gwarancjach bankowych; - gwarancjach ubezpieczeniowych; - poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2020 r., poz. 299). Termin i miejsce wniesienia wadium: Wadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert, i utrzymać nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. W przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu wymaganą kwotę należy wnieść przelewem na następujący rachunek bankowy Zamawiającego: Bank Gospodarstwa Krajowego w Warszawie, Al. Jerozolimskie 7 - nr konta: 43 1130 1062 0000 0576 4220 0001. W takiej sytuacji Wykonawca, w celu informacyjnym wraz z ofertą winien przedłożyć potwierdzenie dokonania przelewu (wpłaty wadium). Wadium wnoszone w pieniądzu winno znaleźć się na rachunku bankowym Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym Zamawiającego, o którym mowa powyżej, przed upływem terminu składania ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert). W przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż w pieniądzu, wymagane jest aby podmiot wystawiający przedmiotowy dokument podpisał go kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W takim przypadku dokument wadium w formie innej niż pieniężna rekomenduje się, aby wraz z plikami stanowiącymi ofertę skompresować do jednego pliku archiwum (ZIP) i złożyć wraz z ofertą na zasadach określonych w pkt 12.10.5 SWZ. Dokument taki winien być sporządzony w języku polskim. Wadium w pieniądzu winno być wniesione z następującym tytułem płatności: WADIUM – Serwis pogwarancyjny i wsparcie dla systemów CPD dla części I. Z dokumentu wadium wniesionego w formie poręczenia lub gwarancji bankowej /ubezpieczeniowej powinno wynikać jednoznacznie, że poręczyciel/gwarant w każdym z przypadków, dla których ustawa Pzp przewiduje zatrzymanie wadium, wypłaci należności w sposób nieodwołalny, bezwarunkowy i na pierwsze żądanie Zamawiającego w terminie nie dłuższym niż 30 dni od pierwszego żądania Zamawiającego. W dokumencie tym, gwarant / poręczyciel nie może uzależniać dokonania zapłaty od spełnienia przez beneficjenta dodatkowych warunków (np. żądanie przesłania wezwania zapłaty za pośrednictwem banku prowadzącego rachunek UKNF, albo żądania potwierdzenia przez notariusza, że podpisy złożone na żądaniu zapłaty należą do osób umocowanych do występowania w imieniu UKNF, albo żądanie złożenia wezwania np. tylko w formie listu poleconego, czy kurierem), albo przedłożenia dodatkowych dokumentów (oprócz dokumentu potwierdzającego umocowanie osób do występowania w imieniu UKNF z żądaniem zapłaty). Wadium winno obejmować cały okres związania ofertą, poczynając od daty wyznaczonej przez Zamawiającego do składania ofert.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-03-18 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72611000-6Usługi w zakresie wsparcia technicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
564 878 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
309 772 zł1 635 443 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 325 672 zł
Źródło próbki
CPV 72611000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
309 772 zł
Mediana
564 878 zł
Górny kwartyl
1 635 443 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.03.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.