ROZBUDOWA PRACOWNI SYSTEMÓW OSŁONY HYDROMETEOROLOGICZNEJ - UTWORZENIE STANOWISK DO ANALIZY DANYCH METEOROLOGICZNYCH ORAZ ZOBRAZOWAŃ SATELITARNYCH
Zamawiający Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „ROZBUDOWA PRACOWNI SYSTEMÓW OSŁONY HYDROMETEOROLOGICZNEJ - UTWORZENIE STANOWISK DO…”. Termin składania ofert upływa 4 września 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 4 września 2026, 09:0021h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 lipca 2026
Termin ofert: 21 sierpnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
14 sierpnia 2026
Nowy termin: 4 września 2026 09:00Zmienia wersję 505218-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa Pracowni Systemów Osłony Hydrometeorologicznej i utworzenie stanowisk do analizy danych meteorologicznych oraz zobrazowań satelitarnych.
- 2
KryteriaKryterium oceny ofert to gwarancja.
- 3
ZakresZakres obejmuje dostawę przyrządów nawigacyjnych i meteorologicznych, pakietów oprogramowania do przetwarzania obrazów, komputerów wysokowydajnych, monitorów ekranowych i serwerów.
- 4
TerminTermin wykonania wskazano etapami: Etap I nie później niż do 20 listopada 2026 r., Etap II do 36 tygodni od podpisania umowy.
- 5
ZakresZamówienie obejmuje także zainstalowanie urządzeń komputerowych, wdrożenie oprogramowania oraz przeszkolenie personelu.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 19 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 3 sprawach odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego |
| NIP | 5270206300 |
| Adres | ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2, 00-908 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | ROZBUDOWA PRACOWNI SYSTEMÓW OSŁONY HYDROMETEOROLOGICZNEJ - UTWORZENIE STANOWISK DO ANALIZY DANYCH METEOROLOGICZNYCH ORAZ ZOBRAZOWAŃ SATELITARNYCH |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48328000-3 - Pakiety oprogramowania do przetwarzania obrazów |
| Dodatkowe kody CPV | 30211400-5 - Konfiguracje komputerowe; 30231300-0 - Monitory ekranowe; 48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 51611100-9 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych; 80511000-9 - Usługi szkolenia personelu |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-04 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Wymagany termin wykonania zamówienia:
Etap I: nie później niż do 20 listopada 2026 r.
Etap II: do 36 tygodni od podpisania umowy.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →