ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i dostawa serwera typu rack wraz z oprogramowaniem Windows Server 2025 Standard dla Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

Zamawiający Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa serwera typu rack wraz z oprogramowaniem Windows Server 2025 Standard dla…”. Termin składania ofert minął 4 września 2026, 08:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
4 września 2026, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin wykonania40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    27 sierpnia 2026

    Termin ofert: 4 września 2026 08:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa serwera typu rack wraz z oprogramowaniem Windows Server 2025 Standard dla Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

  • 2

    ZakresNie postawiono warunków udziału ani wymagań wadialnych, ale zamawiający wymaga oświadczenia z art. 125 ust. 1 ustawy oraz przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne nie zostaną przyznane.

  • 3

    ZakresOcena ofert opiera się na cenie 60 i terminie wykonania 40, przy czym kryterium terminu obejmuje warunki dostawy i okres realizacji.

  • 4

    ZakresZamówienie jest na 1 dostawę bez części i bez opcji, a okres realizacji wynosi 91 dni.

  • 5

    RyzykoZmiany umowy mają następować zgodnie z Pzp i projektowanymi postanowieniami umowy, bez zaliczek i bez zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 88 orzeczeń KIO, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 20 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 15 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015259640

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Bankowy 3/5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-950

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

222776018

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kkijak@osir.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sport.um.warszawa.pl/waw/osir-pragapld

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa serwera typu rack wraz z oprogramowaniem Windows Server 2025 Standard dla Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b394ed3c-cdd6-4401-b658-4ccab9905b56

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409440

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00027350/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup i dostawa serwera typu rack wraz z oprogramowaniem Windows Server 2025 Standard dla Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://osirpragapld.ezamawiajacy.pl/pn/osirpragapld/demand/315786/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://osirpragapld.ezamawiajacy.pl/pn/osirpragapld/demand/315786/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1.Wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej:
1) ofertę i oświadczenie o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, składa się, pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tj. przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego) lub w postaci elektronicznej, opatrzonej podpisem zaufanym, o którym mowa w ustawie z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne lub podpisem osobistym.
2) w celu złożenia oferty Wykonawca musi założyć konto na Portalu Zakupowym. Instrukcja dotycząca rejestracji i logowania dostępna jest pod adresem: https://osirpragapld.ezamawiajacy.pl.
3) korzystanie z Portalu Zakupowego przez Wykonawców jest bezpłatne.
4) za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zaświadczeń oraz informacji przyjmuję się datę zapisania plików na serwerze. Aktualna data i godzina, zsynchronizowane są z Głównym Urzędem Miar.
5) Dopuszczalny format danych, w jakim należy sporządzać ofertę to w szczególności pdf, .doc, ,docx, .rtf, .xps, .odt. Sposób złożenia oferty, w tym zaszyfrowania oferty, opisany został w Regulaminie korzystania z Portalu Zakupowego.
2. Niezbędne wymagania sprzętowo – aplikacyjne umożliwiające pracę na Portalu Zakupowym oraz instrukcje dla Wykonawcy określone pod adresem https://osirpragapld.ezamawiajacy.pl w zakładce „Baza wiedzy”. Informacje dla Wykonawców udzielane są również przez operatora platformy zakupowej pod numerem telefonu +48 (22) 257 22 23.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

AZ.261.308.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa serwera typu rack wraz z oprogramowaniem Windows Server 2025 Standard dla Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

4.2.6.)Główny kod CPV

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

48820000-2 - Serwery

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

91 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin wykonania

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

zgodnie z pzp i projektowanymi postanowieniami umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-04 08:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://osirpragapld.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-04 08:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-03

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48800000-6Systemy i serwery informacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 04.09.2026, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48800000-6 (Systemy i serwery informacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.