Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
343 099 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
1 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Odległość Sali od Dworca Centralnego w Warszawie10%Doświadczenie personelu kluczowego30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zorganizowanie i przeprowadzenie jednodniowych, stacjonarnych ćwiczeń z zakresu cyberbezpieczeństwa w formule Table Top Exercise (TTX)

Zamawiający Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zorganizowanie i przeprowadzenie jednodniowych, stacjonarnych ćwiczeń z zakresu…”, wybierając ofertę wykonawcy Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń. Wartość umowy: 343 099 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
343 099 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 343 098,50 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 382088467

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piękna 20

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-549

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@knf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.knf.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e5cf93cb-1cda-4a44-8441-72b3ba903bfd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


nadzór nad rynkiem finasowym

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zorganizowanie i przeprowadzenie jednodniowych, stacjonarnych ćwiczeń z zakresu cyberbezpieczeństwa w formule Table Top Exercise (TTX)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e5cf93cb-1cda-4a44-8441-72b3ba903bfd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417229

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00167504/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.3.19 Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie jednodniowych, stacjonarnych ćwiczeń cyberbezpieczeństwa w formule Table Top Exercise

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

C3.1.1: „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo” Krajowego Planu Odbudowy

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336734

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZA-DZAZZP.2610.31.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie jednodniowych, stacjonarnych ćwiczeń z zakresu
cyberbezpieczeństwa w formule Table Top Exercise (TTX) zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym
Załącznik nr 1 do Umowy dla maksymalnie 25 zespołów ćwiczących liczących maksymalnie 5 osób każdy, przy czym łączna
liczba uczestników ćwiczenia nie przekroczy 125 osób.
2. Sposób realizacji oraz zakres świadczonych usług został opisany w Załączniku nr 2 do SWZ (Projekt umowy).

4.5.3.)Główny kod CPV

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

343098,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

343098,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

343098,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010317771

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

343098,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80511000-9Usługi szkolenia personelu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
327 320 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
194 900 zł752 779 zł
Rozstęp międzykwartylowy
557 879 zł
Źródło próbki
CPV 80511000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
194 900 zł
Mediana
327 320 zł
Górny kwartyl
752 779 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 343 099 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80511000-9 (Usługi szkolenia personelu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.