Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Zorganizowanie i przeprowadzenie jednodniowych, stacjonarnych ćwiczeń z zakresu cyberbezpieczeństwa w formule Table Top Exercise (TTX)
zawarta 31 sierpnia 2026 · okres: 31 dni · Mazowieckie, Warszawa
278 942 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zorganizowanie i przeprowadzenie jednodniowych, stacjonarnych ćwiczeń z zakresu cyberbezpieczeństwa w formule Table Top Exercise (TTX)
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 2 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Piękna 20, 00-549 Warszawa, Mazowieckie
NIP 7010902185REGON 382088467
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Czyżewska 10, 02-908 Warszawa, Mazowieckie
NIP 7010317771REGON 145840696zarejestrowana 11 października 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 2026/0218
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 31 dni
- Publikacja w rejestrze
- 1 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 1 września 2026
- Środki UE/EFTA
- tak