Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość wybranych ofert
239 205 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego: ul. Piękna 20, 00-549 Warszawie (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem: 1. Softshell w kol
    Wartość umowy
    25 724 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    23 658 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego: ul. Piękna 20, 00-549 Warszawie (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem: 1. Plecak na lapto
    Wartość umowy
    37 794 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    37 712 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    114 316 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego

Zamawiający Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby…”, wybierając ofertę wykonawcy Media Consulting Agency. Łączna wartość ofert: 239 205 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026
Łączna wartość ofert
239 205 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Media Consulting Agency (części 1, 4); Media Consulting Agency Irina Chicherina (części 2, 3, 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 239 204,85 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 382088467

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piękna 20

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-549

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@knf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.knf.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ffe3574a-190a-4f52-b178-21ca574bcc7e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Nadzór nad rynkiem fnansowym

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ffe3574a-190a-4f52-b178-21ca574bcc7e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418671

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00167504/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.14 Zakup materiałów promocyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00353318

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZA-DZAZZP.2610.35.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

258825,37 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego:
ul. Piękna 20, 00-549 Warszawie (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem:
1. Softshell w kolorze granatowym, z nadrukiem logo KNF 30
2. Softshell w kolorze granatowym, z nadrukiem logo UKNF 50

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

28791,84 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego: ul. Piękna 20, 00-549 Warszawa (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem:

1. Koszulka polo z haftowanym logo KNF lub UKNF (sygnet KNF lub UKNF) fason damski 40
2. Koszulka polo z haftowanym logo KNF lub UKNF (sygnet KNF lub UKNF) fason męski 60
3. Bluza rozpinanych z kapturem typu unisex z haftowanym logo KNF lub UKNF(sygnet) 100

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

4.5.5.)Wartość części

20443,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego:
ul. Piękna 20, 00-549 Warszawie (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem:

1. Plecak na laptopa z logo KNF 30
2. Plecak na laptopa z logo UKNF 60
3. Etui na laptopa (czarne) 13"-14" z logo KNF lub UKNF 100
4. Pokrowce na garnitur z logo KNF lub UKNF 50

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18931100-5 - Plecaki

30237270-2 - Torby na komputery przenośne

4.5.5.)Wartość części

56426,86 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego:
ul. Piękna 20, 00-549 Warszawie (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem:

1. Zestaw multitool, scyzoryk i latarka z logo KNF lub UKNF wraz z obwolutą z logo 50
2. Portfel męski basic z logo KNF lub UKNF wraz z pudełkiem z logo 50
3. Pióro kulkowe w eleganckim etui i obwolucie z logo KNF lub UKNF 100

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79971100-2 - Usługi introligatorskie

30192000-1 - Wyroby biurowe

18923200-7 - Portfele

4.5.5.)Wartość części

36801,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie materiałów promocyjno-konferencyjnych z logo Zamawiającego („KNF”, „UKNF”) oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego:
ul. Piękna 20, 00-549 Warszawie (dalej: „Materiały”), zgodnie z poniższym zestawieniem:

1. Głośnik bluetooth (mały) z logo KNF (30 szt.) i UKNF (70 szt.) wraz z obwolutą z logo 100
2. Głośnik bluetooth (duży) z logo KNF lub UKNF wraz z obwolutą z logo 50
3. Alarm osobisty w formie breloka z logo KNF lub UKNF wraz z pudełkiem z okienkiem 300
4. Powerbank z opcją ładowania indukcyjnego z logo KNF (50 szt.) i UKNF (50 szt.) wraz z obwolutą z logo 100
5. Powerbank ultra-thin magnetyczny z logo KNF (30 szt.) i UKNF (70 szt.) wraz z obwolutą z logo 100
6. Ładowarka indukcyjna 3w1 z logo KNF (30 szt.) i UKNF (70 szt.) wraz z obwolutą z logo 100
7. Latarka do kluczy z logo KNF lub UKNF 500
8. Samochodowy uchwyt z ładowarką Magsafe indukcyjną 15 W z logo KNF lub UKNF wraz z obwolutą z logo 50

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30237280-5 - Akcesoria zasilające

32342412-3 - Głośniki

4.5.5.)Wartość części

116361,26 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25724,22 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25724,22 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25724,22 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Media Consulting Agency

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992249852

7.3.3)Ulica

Ks. Czesława Klimasa 41D/27

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25724,22 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23657,8 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23657,8 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23657,8 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Media Consulting Agency Irina Chicherina

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992249852

7.3.3)Ulica

Ks. Czesława Klimasa 41D/27

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23657,82 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37794,21 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37794,21 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37794,21 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Media Consulting Agency Irina Chicherina

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992249852

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37794,21 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-16

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37712,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37712,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37712,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Media Consulting Agency

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992249852

7.3.3)Ulica

Ks. Czesława Klimasa 41D/27

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37712,42 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-16

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

114316,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

114316,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

114316,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Media Consulting Agency Irina Chicherina

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992249852

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

114316,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

22462000-6Materiały reklamowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 239 205 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22462000-6 (Materiały reklamowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Media Consulting Agency (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.