Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
195 004 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
do 10 października 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 195 004 zł – 289 480 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki

Zamawiający Gmina Cegłów (Cegłów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki”, wybierając ofertę wykonawcy Dróg-Pol Roboty Drogowe i Remontowo-Budowlane Marzena Ryś. Wartość umowy: 195 004 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina CegłówCegłów, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
195 004 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dróg-Pol Roboty Drogowe i Remontowo-Budowlane Marzena Ryś (Mińsk Mazowiecki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 195 003,71 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 195 003,71 zł do 289 479,52 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail