ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki

Zamawiający Gmina Cegłów (Cegłów, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki”. Termin składania ofert minął 3 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 7000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CegłówCegłów, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 17 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
7000 zł
Termin składania ofert
3 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kiczki z wykonaniem nowej nawierzchni bitumicznej na odcinku 362 m.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje roboty rozbiórkowe, ziemne, budowę nawierzchni, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, odwodnienie w granicach pasa drogowego oraz tymczasową i stałą organizację ruchu.

  • 3

    RyzykoWadium wynosi 7 000 zł, wymagane jest zabezpieczenie należytego wykonania umowy, a zamawiający przewiduje możliwość zmian harmonogramu, zakresu, wynagrodzenia i częstotliwości płatności.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2021 r. wygrał Tomiraf Sp. z o. o. Sp. k. przy 4 ofertach.
  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 36% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail