Przetargi Fundamentowanie dróg
Aktualne przetargi z CPV 45233320-8 (Fundamentowanie dróg). Przeglądaj ogłoszenia z BZP i TED.
Strona zbiera przetargi dla CPV 45233320-8. W bazie mamy 2446 ogłoszeń i około 42 nowych miesięcznie. Najwięcej publikacji pojawia się w Małopolskie. Wśród miast prowadzi Łódź.
Przetargów łącznie
1 006 562
W tym miesiącu
0
W tym tygodniu
718
Dzisiaj
0
Aktualne przetargi publiczne
Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy
Rynek: Fundamentowanie dróg
Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.
- 12 225▲ 5,1% r/r
- nowych postępowań
- 74,7 mld zł▲ 118,5% r/r
- kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
- 639 tys. zł
- mediana planowanego budżetu
- ~5,3
- ofert na postępowanie
Trend rynku
Najskuteczniejsi wykonawcy
- 1."PAWLAK" Łukasz Pawlak4 wygr.
- 2.
- 3.
- 4.
Najwięksi zamawiający
- 1.Gmina Czchów8 post.
- 2.Gmina Szczytno4 post.
- 3.Gmina Wojciechów3 post.
- 4.Powiat Średzki3 post.
- 5.Gmina Czosnów2 post.
Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana = strzeżone planowane budżety PLN z ogłoszeń otwierających. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.
Radar popytu · kupują to regularnie
Kto regularnie kupuje: Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
Zamawiający, których historia postępowań w tym zakresie układa się w powtarzalny cykl. Najpierw ci z najbliższym spodziewanym oknem kolejnego postępowania.
- Gmina OrońskoOrońskoCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 15.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina Dąbrowa ChełmińskaDąbrowa ChełmińskaCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 30.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina LaskowaLaskowaCPV 4523kupuje co ~2 mcostatnio 02.06.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina CzłuchówCzłuchówCPV 4523kupuje co ~2 mcostatnio 03.06.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina GorajGorajCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 28.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina HażlachHażlachCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 29.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina TrzciankaTrzciankaCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 27.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina SzczecinekSzczecinekCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 26.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina ChodzieżChodzieżCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 28.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina DarłowoDarłowoCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 28.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Agencja Mienia WojskowegoWarszawaCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 05.06.2026spodziewane okno: sie 2026 – wrz 2026
- Gmina ZarzeczeZarzeczeCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 03.06.2026spodziewane okno: sie 2026 – wrz 2026
Metodologia: kadencja = średni odstęp między kolejnymi postępowaniami tego zamawiającego w tej grupie CPV (to obserwacja z historii, nie obietnica publikacji). Spodziewane okno rzutuje kadencję na kolejny cykl. Wzorzec wykryto u 1866 podmiotów w tym zakresie.
Analiza rynku: Fundamentowanie dróg
Pełna kategoria: Przetargi Budowlane 2026O CPV 45233320-8
Ta strona zbiera wszystkie aktualne przetargi z podkategorii Fundamentowanie dróg (CPV 45233320-8). Dzięki temu szybciej znajdziesz ogłoszenia odpowiadające dokładnie temu zakresowi prac lub dostaw.
Najwięcej ogłoszeń pochodzi z województw: Małopolskie, Mazowieckie, Łódzkie. Najaktywniejsze miasta to: Łódź, Zabłudów, Wisznia Mała.