Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
137 223 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów i wyrobów do kontaktu z żywnością
    Wartość umowy
    107 041 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 10Dostawa środków czystości
    Wartość umowy
    3090 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 11Zadani nr 11 - Dostawa środków czystości m. Mirosławiec
    Wartość umowy
    27 092 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
17 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków czystości, chemii gospodarczej i artykułów higienicznych

Zamawiający 21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie (Świdwin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa środków czystości, chemii gospodarczej i artykułów higienicznych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 137 223 zł. Złożono 17 ofert.

Łączna wartość umów
137 223 zł
Liczba ofert
17 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: "ANNA" ANNA SAMULAK (część 1); DELKO ESTA Sp. z o.o. (część 10); DELSKO ESTA SP. Z O.O. (część 11).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 137 222,55 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 17 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 331029355

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Połczyńska 32

1.5.2.)Miejscowość

Świdwin

1.5.3.)Kod pocztowy

78-301

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.publ.21blt@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.21blt.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/21blot.

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa środków czystości, chemii gospodarczej i artykułów higienicznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-343d4ab2-0ce5-4872-a359-2d1ebe1c022e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416344

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00112037/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.9 Dostawa środków czystości

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00245046

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/16/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów i wyrobów do kontaktu z żywnością.

4.5.3.)Główny kod CPV

44174000-0 - Folia

4.5.5.)Wartość części

73210,57 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów i preparatów do urządzeń gastronomicznych.

4.5.3.)Główny kod CPV

39831000-6 - Preparaty piorące

4.5.5.)Wartość części

3954,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości dla służby żywnościowej

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

78323,46 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 – Dostawa akcesoriów i preparatów do obuwia

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

3924,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5 - Dostawa akcesoriów do higieny osobistej

4.5.3.)Główny kod CPV

33711000-7 - Perfumy i produkty toaletowe

4.5.5.)Wartość części

3086,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 6 - Artykuły higieniczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33711000-7 - Perfumy i produkty toaletowe

4.5.5.)Wartość części

105360,98 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 7 - Preparaty na mole

4.5.3.)Główny kod CPV

33711000-7 - Perfumy i produkty toaletowe

4.5.5.)Wartość części

2465,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 8 - Dostawa środków czystości m. Świdwin

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

5429,51 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 9 - Dostawa środków czystości m. Mrzeżyno

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

1700,47 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 10 - Dostawa środków czystości

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

3074,75 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadani nr 11 - Dostawa środków czystości m. Mirosławiec

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

24534,53 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

107041,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

206466,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

107041,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
"ANNA" ANNA SAMULAK

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: MARIUSZ SAMULAK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6721759451

7.3.3)Ulica

ZŁOTA 44

7.3.4)Miejscowość

KALISZ

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

107041,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3089,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4468,55 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3089,65 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DELKO ESTA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8991000547

7.3.3)Ulica

JANA KOCHANOWSKIEGO 23

7.3.4)Miejscowość

STARGARD

7.3.5)Kod pocztowy

73-110

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3089,65 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 11)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25766,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48466,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27091,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DELSKO ESTA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8991000547

7.3.3)Ulica

JANA KOCHANOWSKIEGO 23

7.3.4)Miejscowość

STARGARD

7.3.5)Kod pocztowy

73-110

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 11)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27091,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świdwin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 137 223 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44174000-0 (Folia). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "ANNA" ANNA SAMULAK (KALISZ). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.