Dostawa środków czystości, chemii gospodarczej i artykułów higienicznych
Zamawiający 21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie (Świdwin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa środków czystości, chemii gospodarczej i artykułów higienicznych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=926, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
14 maja 2026
Termin ofert: 26 maja 2026 10:30Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
20 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 lipca 2026
2 oferty4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
18 sierpnia 2026
- Wykonanie umowy
18 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
01 września 2026
6 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | 21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 331029355 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Połczyńska 32 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Świdwin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 78-301 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL427 - Szczecinecko-pyrzycki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zam.publ.21blt@ron.mil.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.21blt.wp.mil.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-343d4ab2-0ce5-4872-a359-2d1ebe1c022e |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00396577 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-18 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00245046 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa środków czystości, chemii gospodarczej i artykułów higienicznych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadanie nr 6 - Artykuły higieniczne |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33711000-7 - Perfumy i produkty toaletowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-07-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-10-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PRO CLEANING SOLUTIONS SP. Z O.O. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9292074635 |
| 4.3.3.) | Ulica | WOJSKA POLSKIEGO 63 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | ZIELONA GÓRA |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 65-762 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubuskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 91149,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00368483/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-12 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 60766,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →