Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozbudowa środowiska serwerowego wysokiej dostępności wraz z środowiskiem odzyskiwania danych oraz działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala

Zamawiający Szpital Powiatowy im. Dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem (Zakopane, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa środowiska serwerowego wysokiej dostępności wraz z środowiskiem odzyskiwania…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL POWIATOWY IM. DR TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO W ZAKOPANEM

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000311510

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kamieniec 10

1.4.2.)Miejscowość

Zakopane

1.4.3.)Kod pocztowy

34-500

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 182015351

1.4.8.)Numer faksu

+48 182015351

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpital-zakopane.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.szpital-zakopane.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7580cff2-77ee-4f17-b6e3-2ebb3f4ff563

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415145

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/S 074-260237

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Priorytet Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa, Działanie D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozbudowa środowiska serwerowego wysokiej dostępności wraz z środowiskiem odzyskiwania danych oraz działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W obszarze 1 – Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy, w tym integracja systemów szpitalnych z systemem P1, należy wykonać: 1) rozbudowę środowiska serwerowego wysokiej dostępności wraz z środowiskiem odzyskiwania danych w centrum przetwarzania danych szpitala, obejmującą dostawę: a) oprogramowanie monitorowania infrastruktury informatycznej i użytkowników oraz zarządzania dostępami w zakresie zarządzania dostępami użytkowników. Zakres przedmiotowy niniejszej części zamówienia został przedstawionych w szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia [zwanym dalej „OPZ”] stanowiącym załącznik nr 13 do niniejszej SWZ. 2. Niniejszy przedmiot zamówienia stanowi wydatek w ramach obszaru na realizację przedsięwzięć w projekcie pn.: „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Powiatowym im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem", realizowanego w ramach Programu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Priorytet Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa, Działanie D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie. 3. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 8 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-07-10

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

IMNS POLSKA Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 812538567

4.3.3.)Ulica

1 Maja 38

4.3.4.)Miejscowość

Szczecin

4.3.5.)Kod pocztowy

71-627

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

125409,26 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/S 161-581033

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

125409,26 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48730000-4Pakiety oprogramowania zabezpieczaj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Powiatowy im. Dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zakopane.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48730000-4 (Pakiety oprogramowania zabezpieczającego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.