Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozbudowa środowiska serwerowego wysokiej dostępności wraz z środowiskiem odzyskiwania danych oraz działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala

Zamawiający Szpital Powiatowy im. Dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem (Zakopane, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa środowiska serwerowego wysokiej dostępności wraz z środowiskiem odzyskiwania…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 547 477 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL POWIATOWY IM. DR TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO W ZAKOPANEM

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000311510

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kamieniec 10

1.4.2.)Miejscowość

Zakopane

1.4.3.)Kod pocztowy

34-500

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 182015351

1.4.8.)Numer faksu

+48 182015351

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpital-zakopane.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.szpital-zakopane.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7580cff2-77ee-4f17-b6e3-2ebb3f4ff563

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415151

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/S 074-260237

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Priorytet Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa, Działanie D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozbudowa środowiska serwerowego wysokiej dostępności wraz z środowiskiem odzyskiwania danych oraz działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W obszarze 3 – Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala, należy wykonać: 1) rozbudowę systemu kopii zapasowych infrastruktury serwerowej, obejmującą stworzenie bezpieczniejszego systemu przechowywania kopii zapasowych odpornego w szczególności na zagrożenia typu ransomware – 1 komplet. • Magazyn do deduplikacji kopii zapasowej – 1 sztuka. Zakres przedmiotowy niniejszej części zamówienia został przedstawionych w szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia [zwanym dalej „OPZ”] stanowiącym załącznik nr 16 do SWZ. 2. Niniejszy przedmiot zamówienia stanowi wydatek w ramach obszaru na realizację przedsięwzięć w projekcie pn.: „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Powiatowym im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem", realizowanego w ramach Programu Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Priorytet Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa, Działanie D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie. 3. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 8 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

3.10.)Dodatkowy kod CPV

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-07-10

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Advanced Business Systems Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 356736640

4.3.3.)Ulica

Galicyjska 1

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

31-586

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

487215,30 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/S 161-581033

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

487215,30 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30233141-1Nadmiarowa macierz niezależnych dys…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
547 477 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
323 125 zł930 153 zł
Rozstęp międzykwartylowy
607 028 zł
Źródło próbki
CPV 30233141· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
323 125 zł
Mediana
547 477 zł
Górny kwartyl
930 153 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Powiatowy im. Dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zakopane.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30233141-1 (Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.