Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
584 250 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 29 września 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 466 550 zł – 584 250 zł
Wybrano ofertę droższą o 25% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena46%Koncepcja54%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa organizacja stoiska wystawienniczego Województwa Wielkopolskiego na Targach Smaki Regionów, odbywających się w dniach 25-27.09.2026 r. w Poznaniu

Zamawiający Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa organizacja stoiska wystawienniczego Województwa Wielkopolskiego na Targach…”, wybierając ofertę wykonawcy Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. Wartość umowy: 584 250 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
584 250 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 czerwca 2026

    Termin ofert: 24 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. (Poznań).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 584 250,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 466 550,00 zł do 584 250,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631257816

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Niepodległości 34

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-714

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@umww.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.umww.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-zp.umww.pl/procurements/323/procurement

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa organizacja stoiska wystawienniczego Województwa Wielkopolskiego na Targach Smaki Regionów, odbywających się w dniach 25-27.09.2026 r. w Poznaniu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-187f2237-ad0c-4492-b322-c1d86099b8d5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413778

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00057095/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Kompleksowa organizacja stoiska wystawienniczego Województwa Wielkopolskiego na targach Smaki Regionów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Pomoc Techniczna Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027, Schemat II

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00285459

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DR-III.272.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

513546,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja stoiska wystawienniczego Województwa Wielkopolskiego na Targach Smaki Regionów, odbywających się w dniach 25-27.09.2026 r. w Poznaniu. Do zadań Wykonawcy należeć będzie kompleksowe wykonanie stoiska tj. zaprojektowanie stoiska, realizacja zabudowy - wykonanie z własnych materiałów wraz z wyposażeniem, transport, montaż, utrzymanie i obsługa techniczna stoiska oraz demontaż.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ – SOPZ.
Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ – PPU.

4.5.3.)Główny kod CPV

79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

466550 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

584250 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

584250 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 004870933

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

584250 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79956000-0Usługi w zakresie organizacji targó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 000 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
209 150 zł1 000 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
790 850 zł
Źródło próbki
CPV 79956000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
209 150 zł
Mediana
434 000 zł
Górny kwartyl
1 000 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.