Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
98 400 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy materiałów kamiennych wykorzystywanych przez ZGK - Gródek nad Dunajcem na drogi gminne w roku 2026

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej w Gródku nad Dunajcem (Gródek Nad Dunajcem, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy materiałów kamiennych wykorzystywanych przez ZGK - Gródek nad Dunajcem na drogi…”, wybierając ofertę wykonawcy Kopalnia Surowców Skalnych Klęczany sp. z o.o. Wartość umowy: 98 400 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
98 400 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 sierpnia 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kopalnia Surowców Skalnych Klęczany sp. z o.o. (Klęczany).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 98 400,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail