Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
158 855 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa betonu drogowego C 30/37 na potrzeby robót związanych z wykonywaniem nawierzchni drogowych na terenie gminy Gródek nad Dunajcem”

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej w Gródku nad Dunajcem (Gródek Nad Dunajcem, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa betonu drogowego C 30/37 na potrzeby robót związanych z wykonywaniem nawierzchni…”, wybierając ofertę wykonawcy GLOBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 158 855 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
158 855 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 sierpnia 2026

    Termin ofert: 11 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GLOBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Nowy Sącz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 158 854,50 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail