Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Gmina Giżycko bez barier – dostosowanie budynku urzędu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - Likwidacja barier architektonicznych

Zamawiający Gmina Giżycko (Giżycko, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Gmina Giżycko bez barier – dostosowanie budynku urzędu do potrzeb osób z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GiżyckoGiżycko, Warmińsko-Mazurskie (powiat Giżycki →)opublikowano 14 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 318 651 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA GIŻYCKO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671225

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Mickiewicza 33

1.4.2.)Miejscowość

Giżycko

1.4.3.)Kod pocztowy

11-500

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@ugg.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugg.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5fc39569-0bfd-4a9c-b149-4346218892fe

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392930

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00039491

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Gmina Giżycko bez barier – dostosowanie budynku urzędu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - Likwidacja barier architektonicznych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont korytarzy, klatki schodowej, pomieszczeń budynku Urzędu Gminy z dostosowaniem budynku urzędu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - likwidacja barier architektonicznych mieszczącego się na ul. Mickiewicza 33 w Giżycku. Remont polega min. na:
a) Wymiana drzwi do pomieszczeń biurowych i technicznych z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych (szersze 90cm), oraz wymogów bezpieczeństwa i ppoż.,
b) Wymiana nadproży drzwiowych na szersze,
c) Wymiana posadzek na korytarzach (gres i pcv)
d) Remont ścian i sufitów korytarzy i klatki schodowej poprzez zerwanie starych tynków mozaikowych, likwidacja nierówności, nakładanie nowych tynków, malowanie ścian, sufitów, wykonanie sufitu podwieszanego na II piętrze,
e) Wykonanie oznakowania w piśmie Braille'a dla osób niewidomych
- oznakowanie podłóg naprowadzające i pola uwagi (faktury ostrzegawcze na stopniach)
- Dostawa i montaż pętli indukcyjnej dla osób niedosłyszących.
f) Wykonanie nowych tabliczek z znaczeniami referatów, pokoi, pracowników przy drzwiach (tabliczki z wymiennymi napisami),
g) Wymiana balustrad klatki chodowej,
h) Montaż lameli siennych i sufitowych,
i) Wykonanie oznaczeń, logo gminy,
j) Dostawa ławek do poczekalni,
k) Transport i utylizacja gruzu, odpadów powstałych w wyniku wykonania prac budowanych .
2. Szczegółowy zakres remontu określają załączniki do SWZ
a) Dokumentacja projektowa Załącznik nr 7 do SWZ
b) Wymogi techniczne – dodatkowy opis Załącznik nr 8 do SWZ
3. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we:
a) wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ
b) w wymogach technicznych – dodatkowy opis Załącznik nr 8 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-02-27 do 2026-06-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "SEBMARK" MAREK OLEJNIK

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6181560934

4.3.3.)Ulica

ul. Augustyna Kordeckiego 13

4.3.4.)Miejscowość

Kalisz

4.3.5.)Kod pocztowy

62-800

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

538740,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00166541/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

538740,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
318 651 zł
Próbka: 145 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 129 zł638 821 zł
Rozstęp międzykwartylowy
440 692 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 129 zł
Mediana
318 651 zł
Górny kwartyl
638 821 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Giżycko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Giżycko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.