Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 577397-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Modernizacja komory nr 6 w zbiorniku wody czystej II etapu na terenie Stacji Strefowej przy ul. Waligóry 2 w Warszawie, dzielnica Białołęka

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Modernizacja komory nr 6 w zbiorniku wody czystej II etapu na terenie Stacji Strefowej…”. Termin składania ofert upływa 18 września 2026, 11:00. Wadium: 100 000 zł.

Otwórz na TED

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 317 938 zł
Wadium
100 000 zł
Termin składania ofert
18 września 2026, 11:00
14d 9h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja komory nr 6 w zbiorniku wody czystej II etapu na terenie Stacji Strefowej przy ul. Waligóry 2 w Warszawie, dzielnica Białołęka.

  • 2

    TerminTermin składania ofert upływa 18 września 2026 roku o godzinie 11:00.

  • 3

    TerminTermin realizacji: 350 dni.

  • 4

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 5

    Ryzykodokumentacji wskazano możliwość wniesienia zabezpieczenia w jednej lub kilku formach oraz obowiązek utrzymania ważności wadium przez cały okres związania ofertą.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 3,9 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 16% miało jedną ofertę.
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 16 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 7 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 4 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 6 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.

NIP

5250005662

Adres

P. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Modernizacja komory nr 6 w zbiorniku wody czystej II etapu na terenie Stacji Strefowej przy ul. Waligóry 2 w Warszawie, dzielnica Białołęka

Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Dodatkowe kody CPV

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane; 45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu; 45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby; 45320000-6 - Roboty izolacyjne

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert, wadium w wysokości 100 000,00 złotych. Wadium musi obejmować cały okres związania ofertą. Szczegółowe informacje o wadium zawiera specyfikacja. 2. Wybrany wykonawca zobowiązany jest wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy na sumę stanowiącą 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie (z naliczonym podatkiem VAT). Zabezpieczenie może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub w kilku formach. Szczegółowe informacje o zabezpieczeniu należytego wykonania zawiera specyfikacja. 3. Inne gwarancje, o których mowa w specyfikacji.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-18 11:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Przedmiotowe zamówienie jest częścią większego zamówienia udzielanego w częściach. Każda część stanowi przedmiot odrębnego postępowania w ramach zamówienia udzielanego w częściach. Wartość części zamówienia nie przekracza kwoty określonej w przepisach, do których odsyła art. 3 ust. 1 ustawy Pzp. Wartość całości zamówienia przekracza kwotę określoną w przepisach, do których odsyła art. 3 ust. 1 ustawy Pzp.

szczegółowe określenie terminu realizacji zamówienia znajduje się w projekcie umowy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
317 938 zł
Próbka: 146 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 964 zł635 324 zł
Rozstęp międzykwartylowy
439 360 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 964 zł
Mediana
317 938 zł
Górny kwartyl
635 324 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 18.09.2026, 11:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 100 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.