Zakup tomografu komputerowego z oprogramowaniem kardiologicznym wraz z dostosowaniem infrastruktury
Zamawiający Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) prowadzi postępowanie „Zakup tomografu komputerowego z oprogramowaniem kardiologicznym wraz z dostosowaniem…”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 9 września 2026, 10:004d 17h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1065, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,7 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 sierpnia 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 2 września 2026 10:00Zmienia wersję 567077-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
31 sierpnia 2026
Nowy termin: 9 września 2026 10:00Zmienia wersję 575287-2026
Kluczowe informacje
- 1
RyzykoPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja, montaż i uruchomienie tomografu komputerowego z oprogramowaniem kardiologicznym wraz z dostosowaniem infrastruktury oraz świadczeniem usług serwisowych w okresie gwarancji.
- 2
RyzykoZakres obejmuje także prace adaptacyjne opisane w załączniku o dokumentach dotyczących adaptacji pomieszczeń, a opis zasad realizacji dostawy, gwarancji i wynagrodzenia znajduje się w projekcie umowy.
- 3
ZakresZamawiający nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów na potwierdzenie spełnienia warunków udziału, a część dokumentacji ma być złożona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed złożeniem.
- 4
ZakresWykonawca nie musi spełniać warunków dotyczących zdolności do występowania w obrocie, uprawnień, sytuacji ekonomicznej ani zdolności technicznej lub zawodowej, ale przed wyborem oferty ma złożyć wskazane w SWZ podmiotowe środki dowodowe po wezwaniu.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 7,3 ofert na postępowanie przy 226 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 4 orzeczenia KIO; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku |
| NIP | 5422529292 |
| Adres | ul. M. Skłodowskiej-Curie 26, 15-950 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup tomografu komputerowego z oprogramowaniem kardiologicznym wraz z dostosowaniem infrastruktury |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33115000-9 - Urządzenia do tomografii |
| Dodatkowe kody CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne; 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne; 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-09 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →