Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
831 504 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 831 504 zł – 1 042 354 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni dróg gruntowych (gminnych) na terenie Gminy Police

Zamawiający Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej TRANS-NET S.A. (Police, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni dróg gruntowych (gminnych)…”, wybierając ofertę wykonawcy TRANS-MASZ Przedsiębiorstwo Transportu I MAszyn Drogowych S.A. Wartość umowy: 831 504 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
831 504 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRANS-MASZ Przedsiębiorstwo Transportu I MAszyn Drogowych S.A. (Stargard), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 831 503,52 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 831 503,52 zł do 1 042 354,15 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail