ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni dróg gruntowych (gminnych) na terenie Gminy Police

Zamawiający Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej TRANS-NET S.A. (Police, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni dróg gruntowych (gminnych)…”. Termin składania ofert minął 15 lipca 2026, 10:00. Wadium: 10 000 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
15 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    13 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresKomunikacja z zamawiającym odbywa się wyłącznie elektronicznie za pośrednictwem platformy e-Zamówienia lub adresu tn@trans-net.pl

  • 2

    ZakresZamówienie dotyczy robót budowlanych na drogach gminnych na terenie Gminy Police w województwie zachodniopomorskim

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone jest samodzielnie przez Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej TRANS-NET S.A. z siedzibą w Policach

  • 4

    ZakresPodwójne utrwalenie powierzchni dróg gruntowych na terenie Gminy Police z obowiązkiem składania ofert wyłącznie elektronicznie przez platformę e-Zamówienia

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 3 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego; w 1 sprawie odwołanie oddalono. Dla skali: 87 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
  • W tej branży w województwie zachodniopomorskim konkurencja jest mniejsza niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 3,7 ofert, wobec 4,6 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail