AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Rewitalizacja skweru przy Rondzie Pionierów w Policach

Zamawiający Starostwo Powiatowe w Policach (Police, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Rewitalizacja skweru przy Rondzie Pionierów w Policach”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 08:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Starostwo Powiatowe w PolicachPolice, Zachodniopomorskie (powiat Policki →)opublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 300 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 września 2026, 08:30
8d 19h
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja udzielona na wykonane nasadzenia40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 08:30

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest rewitalizacja skweru przy Rondzie Pionierów w Policach wraz z pracami terenowymi, zielenią, małą architekturą i elementami nawierzchni.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje ukształtowanie terenu, ciągi piesze z kruszywa i kostki granitowej, nawierzchnie utwardzone, ławki, śmietniki, 3 tablice edukacyjne, nasadzenia oraz dach zielony nad komorą ciepłowniczą.

  • 3

    ZakresWybór oferty może nastąpić po negocjacjach, a maksymalnie zaprasza się do nich 3 wykonawców.

  • 4

    WarunkiWymagane jest doświadczenie w co najmniej 2 robotach o wartości co najmniej 300.000,00 zł brutto każda oraz dysponowanie kierownikiem budowy i kierownikiem ds. zieleni o wskazanych kwalifikacjach.

  • 5

    RyzykoZamawiający wymaga polisy OC na co najmniej 500.000,00 zł i zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • W tej branży w województwie zachodniopomorskim konkurencja jest mniejsza niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 3,7 ofert, wobec 4,6 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail