AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wymiana pokrycia dachowego w ramach zadania "Adaptacja istniejącego schronu przeciwlotniczego przy ul. Kołłątaja w Policach do celów Miejsca Doraźnego Schronienia dla ludności cywilnej"

Zamawiający Gmina Police (Police, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Wymiana pokrycia dachowego w ramach zadania "Adaptacja istniejącego schronu…”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 09:00. Planowany budżet: 428 764 zł. Wadium: 6000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PolicePolice, Zachodniopomorskie (powiat Policki →)opublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
428 764 zł
Wadium
6000 zł
Termin składania ofert
15 września 2026, 09:00
9d 0h
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wymiana pokrycia dachowego schronu przeciwlotniczego przy ul. Kołłątaja w Policach w ramach jednego zamówienia o wartości 428763,89 zł.

  • 2

    TerminTermin realizacji wynosi 2 miesiące.

  • 3

    ZakresZamówienie nie jest podzielone na części i nie przewiduje opcji.

  • 4

    RyzykoWymagane jest wadium 6 000,00 zł oraz zabezpieczenie należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • W tej branży w województwie zachodniopomorskim konkurencja jest mniejsza niż w kraju: rozstrzygnięcia z ostatnich 2 lat miały tu średnio 3,7 ofert, wobec 4,6 średnio w Polsce.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail