Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 602 297 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 1 602 297 zł – 1 734 351 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe pracowników30%Czas przybycia grupy interwencyjnej10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi ochrony fizycznej i dozoru mienia w budynkach Sądu przy ul. Młyńskiej 1a, ul. Młyńskiej 16 i ul. Trójpole 21 oraz w pomieszczeniach parteru i I piętra budynku przy ul. Dożynkowej 9H

Zamawiający Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi ochrony fizycznej i dozoru mienia w budynkach Sądu przy ul. Młyńskiej…”, wybierając ofertę wykonawcy Ekotrade Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 602 297 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 12 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 602 297 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 10 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 sierpnia 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ekotrade Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 602 296,67 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 1 602 296,67 zł do 1 734 351,09 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail