Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Usługa ochrony fizycznej i dozoru mienia
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 387 dni · Wielkopolskie, Poznań
1 302 680 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Świadczenie usługi ochrony fizycznej i dozoru mienia w budynkach Sądu przy ul. Młyńskiej 1a, ul. Młyńskiej 16 i ul. Trójpole 21 oraz w pomieszczeniach parteru i I piętra budynku przy ul. Dożynkowej 9H
Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu · Poznań
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Młyńska 1A, 61-729 Poznań, Wielkopolskie
NIP 7781450568REGON 300705978zarejestrowana 28 sierpnia 2007
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Melomanów 4, 00-712 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5260207887REGON 012024273zarejestrowana 23 kwietnia 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- OG.261.15.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 387 dni
- Publikacja w rejestrze
- 1 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 1 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie