Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa placu zabaw przy przedszkolu w Iwoniczu.

Zamawiający Gmina Iwonicz-Zdrój (Iwonicz-Zdrój, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa placu zabaw przy przedszkolu w Iwoniczu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 512 305 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Iwonicz-Zdrój

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440548

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. Słoneczna 28

1.4.2.)Miejscowość

Iwonicz-Zdrój

1.4.3.)Kod pocztowy

38-440

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.7.)Numer telefonu

134350212

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@iwonicz-zdroj.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.iwonicz-zdroj.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f263f02f-f2f0-45e9-962e-05ab3eab292b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00373310

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00095031

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa placu zabaw przy przedszkolu w Iwoniczu.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest realizacja zamówienia pn.: „Budowa placu zabaw przy przedszkolu w Iwoniczu”.

Inwestycja dotyczy zagospodarowania działki w miejscowości Iwonicz, gm. Iwonicz Zdrój, nr ewid. 180703_5.0001.5349 w zakresie:
- budowy placu zabaw z podziałem na część żłobka oraz część przedszkola,
- utwardzenia terenu placu zabaw nawierzchnią gumową wylewaną z granulatów SBR i EPDM w trzech kolorach,
- montażu małej architektury w postaci ławek, stolików, koszy na odpadki, tablicy z regulaminem zabawy na placu zabaw, żagla przeciwsłonecznego,
- ogrodzenia placu zabaw z wydzieleniem zabawek dla przedszkola i żłobka, 3 furtek.
Szczegółowy zakres prac obejmujący przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 9 – dokumentacja techniczna (całość zamówienia) – załącznik do pobrania ze strony internetowej prowadzonego postępowania.
UWAGA! W przypadku użycia w dokumentacji przetargowej (SWZ wraz z załącznikami) norm, aprobat technicznych, nazw własnych, narzędzi, materiałów itp. należy je traktować jako przykładowe mające na celu doprecyzowanie przedmiotu zamówienia oraz określające standard techniczny i jakościowy – zamawiający dopuszcza równoważność. Narzędzia i materiały do wykonania zamówienia należy przyjmować w kategorii jakości nie niższej (równoważnej) niż ta wskazana w SWZ i załącznikach do niej. Zastosowane wyroby powinny być zgodne z obowiązującym prawem. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązanie równoważne opisane przez Zamawiającego w dokumentacji przetargowej zobowiązany jest wykazać, że zaoferowany przez niego wyrób równoważny spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. Zestawienie wyrobów równoważnych wraz z dowodami potwierdzającymi spełnienie cech równoważności oferowanych wyrobów Wykonawca składa wraz z ofertą. W przypadku gdy Wykonawca nie złoży w ofercie oświadczenia o zastosowaniu wyrobów równoważnych (poprzez złożenie zestawienia wyrobów równoważnych i potwierdzających dowodów), rozumie się, że do wykonania przedmiotu zamówienia ujęto wyroby zaproponowane w dokumentacji przetargowej.
Okres gwarancji udzielonej przez Wykonawcę musi wynosić co najmniej 60 miesięcy. Ustala się okres rękojmi równy okresowi udzielonej gwarancji jakości. Wykonawca zapewnia na swój koszt przeglądy gwarancyjne i okresowe zgodnie z zapisami umowy oraz pełną obsługę geodezyjną.

3.9.)Główny kod CPV

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-06-10

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZPUH B-BUD SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6842670342

4.3.3.)Ulica

Hellera

4.3.4.)Miejscowość

Krosno

4.3.5.)Kod pocztowy

38-400

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1226334,83 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00200749/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-08

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wady dokumentacji projektowej

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Dostosowano wielkość żagli słonecznych do stref bezpieczeństwa.

5.4.6.)Wartość zmiany

0,00

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Nowe, niestandardowe wymiary żagli spowodowały wzrost ceny

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Dostosowano żagle do stref bezpieczeństwa

5.4.6.)Wartość zmiany

8842,30

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1235177,13 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233250-6Roboty w zakresie nawierzchni, z wy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
512 305 zł
Próbka: 75 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
219 072 zł1 988 954 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 769 881 zł
Źródło próbki
CPV 45233250· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
219 072 zł
Mediana
512 305 zł
Górny kwartyl
1 988 954 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Iwonicz-Zdrój prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iwonicz-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233250-6 (Roboty w zakresie nawierzchni. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.