AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wymiana nawierzchni boiska do koszykówki przy Szkole Podstawowej nr 4 w Świnoujściu”

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Świnoujściu (Świnoujście, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Wymiana nawierzchni boiska do koszykówki przy Szkole Podstawowej nr 4 w Świnoujściu””. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 372 043 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 września 2026, 09:00
8d 17h
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin udzielonej gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 15 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót związanych z wymianą nawierzchni boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Świnoujściu o powierzchni 598,83 m².

  • 2

    ZakresZakres obejmuje rozbiórkę istniejącej nawierzchni i podbudowy, demontaż dwóch koszy, wykonanie nowej podbudowy i nawierzchni poliuretanowej oraz ponowny montaż koszy z regulacją.

  • 3

    Ryzykokryteriach oceny liczą się cena i termin udzielonej gwarancji, a zamawiający żąda zatrudnienia na podstawie stosunku pracy dla wskazanych robót i może unieważnić postępowanie, jeśli środki publiczne nie zostaną przyznane.

  • 4

    ZakresRealizacja trwa do 2026-12-21, zamówienie nie jest podzielone na części ani nie dopuszcza ofert wariantowych.

  • 5

    WarunkiWykonawca musi wykazać m.in. ubezpieczenie OC na co najmniej 300 000,00 zł oraz doświadczenie w dwóch robotach budowlanych dotyczących boiska sportowego lub bieżni lekkoatletycznej o wartości co najmniej 150 000,00 zł brutto każda.

Kontekst Atlasu

  • Lokalny rynek tej branży: w województwie zachodniopomorskim postępowania przyciągały średnio 3,7 ofert, w całym kraju 4,6.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail