Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 226 335 zł
Umowa zawarta
31 marca 2026
Okres realizacji
do 10 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 1 226 335 zł – 1 454 879 złodrzucone: 9wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa placu zabaw przy przedszkolu w Iwoniczu.

Zamawiający Gmina Iwonicz-Zdrój (Iwonicz-Zdrój, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa placu zabaw przy przedszkolu w Iwoniczu”, wybierając ofertę wykonawcy ZPUH B-BUD SP. Z O.O. Wartość umowy: 1 226 335 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina Iwonicz-ZdrójIwonicz-Zdrój, Podkarpackie (powiat Krośnieński →)opublikowano 16 kwietnia 2026
Wartość umowy
1 226 335 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZPUH B-BUD SP. Z O.O. (Krosno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 226 334,83 zł (umowę zawarto 31 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 1 226 334,83 zł do 1 454 879,09 zł. Odrzucono 9 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 czerwca 2026 r..

  • 5

    Zamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym. Wybrano najtańszą ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail