Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość wybranych ofert
139 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    124 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    7 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    4 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    4 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Spełnienie norm emisji pojazdów, którymi będzie realizowane zamówienie10%Termin płatności faktury30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark oraz do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy w roku szkolnym 2026/2027"

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych w Lidzbarku (Lidzbark, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark oraz do/z Zespołu…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 139 zł. Złożono 9 ofert.

Łączna wartość ofert
139 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 czerwca 2026

    Termin ofert: 9 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    24 lipca 2026

    2 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: OLSZTYŃSKI BUS SP. Z O.O. (część 1); Gospodarstwo Rolniczo-Ogrodnicze Cyprian Żach (część 2); F.H.U. "Cypex" Agnieszka Żach (części 3, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 138,74 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W LIDZBARKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 366027350

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jeleńska 38

1.5.2.)Miejscowość

Lidzbark

1.5.3.)Kod pocztowy

13-230

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.7.)Numer telefonu

236962811

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.cuw@lidzbark.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cuwlidzbark.bip.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-96de7921-95c8-4a53-94f0-9fbaa45966f0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark oraz do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy w roku szkolnym 2026/2027"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-96de7921-95c8-4a53-94f0-9fbaa45966f0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00361497

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00180843/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark oraz do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00312841

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUW.272.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

890192,59 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 : Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna dowozu- trasy biletowane.
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowozie/odwozie uczniów do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem "opiekuna dowozu" .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest:
Dla części nr 1 w załączniku nr 1 (część 1) do SWZ i zawiera orientacyjną ilość osób , ilość zakupionych biletów miesięcznych szkolnych oraz miejscowości objęte usługą dowozu/odwozu uczniów do/z takich placówek jak:
1) Szkoła Podstawowa w Bryńsku,
2) Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku,
3) Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w Lidzbarku,
4) Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starym Dłutowie,
5) Przedszkole Miejskie w Lidzbarku.
Uwaga : Opiekuna dowozu zapewnia Wykonawca

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

4.5.5.)Wartość części

277810,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - Dowóz /odwóz uczniów do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna dowozu - trasy niebiletowane 3 Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowozie/odwozie uczniów do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem "opiekuna dowozu"
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest:
dla części nr 2 w załączniku nr 1 (część 2) do SWZ i zawiera orientacyjną ilość osób oraz miejscowości objęte usługą dowozu/odwozu uczniów do/z placówek:
1) Szkoła Podstawowa w Słupie,
2) Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiełpinach,
3) Przedszkola Miejskiego w Lidzbarku,
4)Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku,
Uwaga : Opiekuna dowozu zapewnia Wykonawca

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

4.5.5.)Wartość części

436070,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 - Dowóz/odwóz uczniów do/z placówki oświatowej (opiekun CUW) – trasa niebiletowana 1
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowozie/odwozie uczniów do/z placówki oświatowej . Dowóz z miejsca zamieszkania i odwóz na wskazany adres zamieszkania. Opiekuna dowozu zapewnia CUW
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest:
dla części nr 3 w załączniku nr 1 (część 3) do SWZ i zawiera orientacyjną ilość osób oraz miejscowości objęte usługą dowozu/odwozu uczniów do:
1) Szkoły Podstawowej w Bryńsku,

Uwaga : Opiekuna dowozu zapewnia zamawiający.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

4.5.5.)Wartość części

84360,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 - Dowóz/odwóz uczniów do/z placówki oświatowej (opiekun CUW) – trasa niebiletowana 1
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowozie/odwozie uczniów do/z placówki oświatowej . Dowóz z miejsca zamieszkania i odwóz na wskazany adres zamieszkania. Opiekuna dowozu zapewnia CUW
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest:
dla części nr 4 w załączniku nr 1 (część 4) do SWZ i zawiera orientacyjną ilość osób oraz miejscowości objęte usługą dowozu/odwozu uczniów do:
1) Zespołu Szkolno - Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy

Uwaga : Opiekuna dowozu zapewnia zamawiający.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

4.5.5.)Wartość części

163167,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

124,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

154,23 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

124,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OLSZTYŃSKI BUS SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393892044

7.3.3)Ulica

Plac Konstytucji 3 Maja 2A

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-589

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

238700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Rolniczo-Ogrodnicze Cyprian Żach

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5711490751

7.3.4)Miejscowość

Wlewsk 11

7.3.5)Kod pocztowy

13-230

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

378000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4,21 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.H.U. "Cypex" Agnieszka Żach

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5711464819

7.3.4)Miejscowość

Wlewsk 11

7.3.5)Kod pocztowy

13-230

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

84200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3,78 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3,78 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.H.U. "Cypex" Agnieszka Żach

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5711464819

7.3.4)Miejscowość

Wlewsk 11

7.3.5)Kod pocztowy

13-230

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54432,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2026-12-31

Sekcja 22

Informacje dodatkowe

Zamawiający po zakończeniu terminu realizacji Umowy dla części 4 przewiduje możliwość dwukrotnego wznowienia zamówienia na dwa okresy wynoszące po 3 miesiące dla każdego z nich .
Pierwszy okres wznowienia od 01.01.2027r. do 31.03.2027r. (wartość wznowienia 40 824,00 zł).
Drugi okres wznowienia od 01.04.2027r. do 25.06.2027r. (wartość wznowienia 40 824,00 zł).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

4 umowy z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Wspólnych w Lidzbarku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lidzbark.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 139 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OLSZTYŃSKI BUS SP. Z O.O. (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.