Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
"Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark oraz do/z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy w roku szkolnym 2026/2027" w części nr 1 - "Dowóz /odwóz uczniów do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna dowozu - trasy biletowane.
zawarta 24 lipca 2026 · okres: 298 dni · Warmińsko-mazurskie, Lidzbark
238 700 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
"Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark oraz do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy w roku szkolnym 2026/2027"
Centrum Usług Wspólnych w Lidzbarku · Lidzbark
ogłoszenie o wyniku z 24 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jeleńska 38, 13-230 Lidzbark, Warmińsko-mazurskie
NIP 5711715807REGON 366027350zarejestrowana 31 października 2016
WykonawcaPrzedsiębiorca
Plac Konstytucji 3 Maja 2A, 10-589 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP 7393892044REGON 366085412zarejestrowana 15 grudnia 2016
Dane wpisu
- Numer umowy
- 9/CUW/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 298 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie