Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
"Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark oraz do/z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy w roku szkolnym 2026/2027" - w części nr 4 - "Dowóz /odwóz uczniów do/z placówki oświatowej (opiekun CUW) - trasa niebiletowana 1"
zawarta 23 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 122 dni · Warmińsko-mazurskie, Lidzbark
Ten wpis zniknął z rejestru (19 sierpnia 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
54 432 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
"Dowóz/odwóz uczniów do/z placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark oraz do/z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego "Zaczarowany Ołówek" w Brodnicy w roku szkolnym 2026/2027"
Centrum Usług Wspólnych w Lidzbarku · Lidzbark
ogłoszenie o wyniku z 24 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jeleńska 38, 13-230 Lidzbark, Warmińsko-mazurskie
NIP 5711715807REGON 366027350zarejestrowana 31 października 2016
WykonawcaPrzedsiębiorca
Wlewsk, Warmińsko-mazurskie
NIP 5711464819REGON 369275248zarejestrowana 17 stycznia 2018
Dane wpisu
- Numer umowy
- 8/CUW/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 122 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 19 sierpnia 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W LIDZBARKU i F.H.U "CYPEX" Agnieszka Żach.