Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
CATERMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Łódź
Wartość umowy
71 318 zł
Umowa zawarta
19 czerwca 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 71 318 zł – 119 600 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatnosci40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi cateringowej dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. św. Jana Pawła II w lokalizacji al. Modrzewiowa 25 w Krakowie w roku 2026 przez okres 3 miesięcy

Zamawiający Gmina Miejska Kraków -dom Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła Ii w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi cateringowej dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. św. Jana Pawła…”, wybierając ofertę wykonawcy CATERMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 71 318 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
71 318 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 maja 2026

    Termin ofert: 5 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 lipca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CATERMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Łódź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 71 318,40 zł (umowę zawarto 19 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 71 318,40 zł do 119 600,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail