Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
472 800 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Hotel lub pensjonat o standardzie minimum 3* w odległości max. 20 km (odległość liczona od Centrum Kultury 105 na podstawie Google Maps) od siedziby Centrum Kultury 105 w Koszalinie: 1. pokój jednoosobowy / pokój dwuosobowy w terminie 22-25
    Wartość umowy
    20 500 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Hotel lub pensjonat o standardzie minimum 4* w odległości max. 20 km od siedziby Centrum Kultury 105 w Koszalinie: 1. pokój jednoosobowy / pokój dwuosobowy w terminie 22-25.05.2026 r. Ilość dób: 50
    Wartość umowy
    19 800 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Hotel lub pensjonat o standardzie minimum 3* w odległości max. 20 km od siedziby Centrum Kultury 105 w Koszalinie: 1. pokój jednoosobowy / pokój dwuosobowy w terminie 6-14.06.2026 r. Ilość dób – 200
    Wartość umowy
    47 250 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Hotel lub pensjonat o standardzie minimum 3* w odległości max. 20 km od siedziby Centrum Kultury 105 w Koszalinie: 1. pokój jednoosobowy / pokój dwuosobowy w terminie 6-14.06.2026 r. 2. pokój dwuosobowy LUX 3. apartament Ilość dób – 250
    Wartość umowy
    64 650 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5hotel lub pensjonat o standardzie minimum 4* w odległości max. 20 km od siedziby Centrum Kultury 105 w Koszalinie: 1. pokój jednoosobowy /pokój dwuosobowy 2. pokój dwuosobowy lux w terminie 6-14.06.2026 r. Ilość dób – 550
    Wartość umowy
    174 200 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Hotel lub pensjonat o standardzie minimum 3*/4* w odległości max. 1,5 km od siedziby Centrum Kultury 105 w Koszalinie: 1. pokój jednoosobowy 3* / pokój dwuosobowy 3* 2. pokój jednoosobowy 4*/ pokój dwuosobowy 4* dostępność w terminie do 31.
    Wartość umowy
    146 400 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa hotelarska na potrzeby uczestników i gości 760-lecia miasta – Dni Koszalina 2026, Festiwalu Młodzi i Film oraz pozostałych gości, wykonawców i artystów występujących w CK 105 w 2026 roku”

Zamawiający Centrum Kultury 105 w Koszalinie (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa hotelarska na potrzeby uczestników i gości 760-lecia miasta – Dni Koszalina 2026,…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 472 800 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Centrum Kultury 105 w KoszalinieKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 1 lipca 2026
Łączna wartość umów
472 800 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Hotel UNITRAL OPERATOR sp. z o.o. (części 1, 2, 3, 4, 5); Hotel GROMADA sp. z o.o. (część 6).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 472 800,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Kultury 105 w Koszalinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330584066

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zwycięstwa 105

1.5.2.)Miejscowość

Koszalin

1.5.3.)Kod pocztowy

75-001

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

94 347 57 55

1.5.8.)Numer faksu

94 341 26 12

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

izabela.wilke@ck105.koszalin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ck105.koszalin.ibip.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f35418f0-8522-4876-b80e-15ba247669d0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa hotelarska na potrzeby uczestników i gości 760-lecia miasta – Dni Koszalina 2026, Festiwalu Młodzi i Film oraz pozostałych gości, wykonawców i artystów występujących w CK 105 w 2026 roku”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f35418f0-8522-4876-b80e-15ba247669d0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00316760

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00027487/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa hotelarska 2026 - na potrzeby uczestników i gości Festiwalu Młodzi i Film oraz gości, wykonawców, i artystów występujących w CK 105.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

z Funduszu Małych Projektów (FMP) w ramach Programu Współpracy Interreg VI A Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00192950

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TP/US/2/4/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

416666,67 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

41666,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Hotel lub pensjonat o standardzie minimum 3* w odległości max. 20 km (odległość liczona od Centrum Kultury 105 na podstawie Google Maps) od siedziby Centrum Kultury 105 w Koszalinie:
1. pokój jednoosobowy / pokój dwuosobowy w terminie 22-25.05.2026 r. Ilość dób – 110.

4.5.3.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

46296,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Hotel lub pensjonat o standardzie minimum 4* w odległości max. 20 km od siedziby Centrum Kultury 105 w Koszalinie:
1. pokój jednoosobowy / pokój dwuosobowy w terminie 22-25.05.2026 r. Ilość dób: 50.

4.5.3.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

18518,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Hotel lub pensjonat o standardzie minimum 3* w odległości max. 20 km od siedziby Centrum Kultury 105 w Koszalinie:
1. pokój jednoosobowy / pokój dwuosobowy w terminie 6-14.06.2026 r. Ilość dób – 200.

4.5.3.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

46296,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Hotel lub pensjonat o standardzie minimum 3* w odległości max. 20 km od siedziby Centrum Kultury 105 w Koszalinie:
1. pokój jednoosobowy / pokój dwuosobowy w terminie 6-14.06.2026 r.
2. pokój dwuosobowy LUX
3. apartament Ilość dób – 250.

4.5.3.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

60185,19 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

hotel lub pensjonat o standardzie minimum 4* w odległości max. 20 km od siedziby Centrum Kultury 105 w Koszalinie:
1. pokój jednoosobowy /pokój dwuosobowy 2. pokój dwuosobowy lux w terminie 6-14.06.2026 r. Ilość dób – 550.

4.5.3.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

162037,03 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Hotel lub pensjonat o standardzie minimum 3*/4* w odległości max. 1,5 km od siedziby Centrum Kultury 105 w Koszalinie:
1. pokój jednoosobowy 3* / pokój dwuosobowy 3*
2. pokój jednoosobowy 4*/ pokój dwuosobowy 4* dostępność w terminie do 31.03.2027 r. w zależności od potrzeby. Ilość dób –500 .

4.5.3.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.5.)Wartość części

83333,33 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hotel UNITRAL OPERATOR sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7252298020

7.3.3)Ulica

Piastów 6

7.3.4)Miejscowość

MIelno

7.3.5)Kod pocztowy

76-032

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-25

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hotel UNITRAL OPERATOR sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7252298020

7.3.3)Ulica

Piastów 6

7.3.4)Miejscowość

Mielno

7.3.5)Kod pocztowy

76-032

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-25

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47250 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47250 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47250 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hotel UNITRAL OPERATOR sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7252298020

7.3.3)Ulica

Piastów 6

7.3.4)Miejscowość

Mielno

7.3.5)Kod pocztowy

76-032

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47250 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-14

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64650 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

64650 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64650 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hotel UNITRAL OPERATOR sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7252298020

7.3.3)Ulica

Piastów 6

7.3.4)Miejscowość

Mielno

7.3.5)Kod pocztowy

76-032

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64650 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-14

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

174200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

174200 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

174200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hotel UNITRAL OPERATOR sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7252298020

7.3.3)Ulica

Piastów

7.3.4)Miejscowość

Mielno

7.3.5)Kod pocztowy

76-032

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

174200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-14

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

146400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

146400 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

146400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hotel GROMADA sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6691913395

7.3.3)Ulica

Zwycięstwa 20-24

7.3.4)Miejscowość

Koszalin

7.3.5)Kod pocztowy

75-035

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

146400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-03-31

Sekcja 30

Informacje dodatkowe

Zamawiający zastrzegł w Umowie prawo skorzystanie z prawa opcji zgodnie z art. 441 ust.1 Ustawy Pzp.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55100000-1Usługi hotelarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
352 000 zł
Próbka: 64 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
214 691 zł400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
185 309 zł
Źródło próbki
CPV 55100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
214 691 zł
Mediana
352 000 zł
Górny kwartyl
400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Kultury 105 w Koszalinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszalin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 472 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55100000-1 (Usługi hotelarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hotel UNITRAL OPERATOR sp. z o.o. (MIelno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.