Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Usługa hotelarska na potrzeby uczestników i gości 760-lecia miasta – Dni Koszalina 2026, Festiwalu Młodzi i Film oraz pozostałych gości, wykonawców i artystów występujących w CK 105 w 2026 roku”

Zamawiający Centrum Kultury 105 w Koszalinie (Koszalin, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Usługa hotelarska na potrzeby uczestników i gości 760-lecia miasta – Dni Koszalina 2026,…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centrum Kultury 105 w KoszalinieKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 2 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Centrum Kultury 105 w Koszalinie

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330584066

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Zwycięstwa 105

1.4.2.)Miejscowość

Koszalin

1.4.3.)Kod pocztowy

75-001

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.4.7.)Numer telefonu

94 347 57 55

1.4.8.)Numer faksu

94 341 26 12

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

izabela.wilke@ck105.koszalin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ck105.koszalin.ibip.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f35418f0-8522-4876-b80e-15ba247669d0

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00319269

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-07-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00192950

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.3.)Nazwa projektu lub programu

z Funduszu Małych Projektów (FMP) w ramach Programu Współpracy Interreg VI A Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska 2021-2027

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa hotelarska na potrzeby uczestników i gości 760-lecia miasta – Dni Koszalina 2026, Festiwalu Młodzi i Film oraz pozostałych gości, wykonawców i artystów występujących w CK 105 w 2026 roku”

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-05-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2026-05-25

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Hotel UNITRAL OPERATOR

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7252298020

4.3.3.)Ulica

Piastowska 6

4.3.4.)Miejscowość

Mielno

4.3.5.)Kod pocztowy

76-032

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

20500 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00316760/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-05-25

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Konieczność zmiany umowy wynika z okoliczności nieprzewidywalnych dla Zamawiającego działającego z należytą starannością. Zamówienie realizowane jest w ramach obchodów 760-lecia Koszalina, obejmujących współpracę z miastami partnerskimi z Niemiec, Danii, Litwy i Ukrainy. Na etapie wszczynania procedury wolumen umowy określono na podstawie ówczesnych deklaracji o liczbie dób i członków delegacji.
Potwierdzanie przyjazdu artystów miało charakter dynamiczny. Ze względu na specyfikę zespołów oraz sytuację geopolityczną i logistyczną w krajach partnerskich, ostateczna liczba grup ulegała ciągłym zmianom. Pełną listę uczestników przekazano tuż przed wydarzeniem. Okazało się, że przyjechało więcej osób niż zakładano, co zmusiło Zamawiającego do zwiększenia liczby zamawianych świadczeń, a logistyka transportowa zmusiła delegacje do wydłużenia czasu pobytu i zwiększenia liczby dób

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zmianie uległa liczba osób i dób do zakwaterowania, pozostałe warunki umowy bez zmian.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

35400

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Kultury 105 w Koszalinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszalin.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.