Wynik częściowy: umowy w 4 z 6 części, 2 unieważniono6 części
Łączna wartość wybranych ofert
263 220 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    60 270 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    88 560 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    54 120 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    60 270 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Długość okresu gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji dla przebudowy dróg powiatowych Powiatu Kłobuckiego - 6 części

Zamawiający Powiat Kłobucki (Kłobuck, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Opracowanie dokumentacji dla przebudowy dróg powiatowych Powiatu Kłobuckiego - 6 części”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 263 220 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Powiat KłobuckiKłobuck, Śląskie (powiat Kłobucki →)opublikowano 25 czerwca 2026
Łączna wartość ofert
263 220 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 4 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Biuro Projektowe SPK PROJEKT Krzysztof Polaczek za łącznie 263 220,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Kłobucki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 152180754

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek im. Jana Pawła II 13

1.5.2.)Miejscowość

Kłobuck

1.5.3.)Kod pocztowy

42-100

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

o.grzyb@klobuck.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.powiatklobucki.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0fd74177-da2e-4f5e-b86b-e97eafcf8ab7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji dla przebudowy dróg powiatowych Powiatu Kłobuckiego - 6 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0fd74177-da2e-4f5e-b86b-e97eafcf8ab7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00309328

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043135/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy DP nr 2017S Rębielice Królewskie poprzez budowę drogi dla pieszych

1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy DP nr 2040S w m. Waleńczów poprzez budowę drogi dla rowerów

1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy DP nr 2037S w m. Iwanowice Małe poprzez budowę drogi dla pieszych

1.3.5 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla przebudowy DP nr 2018S w m. Wilkowiecko poprzez budowę drogi dla pieszych

1.3.6 Opracowanie dokumentacji projektowo-kostorysowej dla przebudowy DP nr 2033S w m. Krzepice

1.3.14 Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zadania pn. "Przebudowa drogi powiatowej nr 1026 S poprzez budowę drogi dla pieszych w m. Nowa Wieś, gm. Kłobuck"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00275783

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.272.1.16.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 2017 S poprzez budowę drogi dla pieszych w m. Rębielice Królewskie, gm. Popów”.
Droga powiatowa nr 2017 S stanowi połączenie drogi wojewódzkiej nr 491 oraz drogi powiatowej nr 2016 S. Droga zlokalizowana jest na terenie Gminy Popów oraz przebiega w terenie zabudowanym. Posiada wymagania techniczne i użytkowe oznaczone symbolem „Z” - drogi zbiorcze. Na odcinku przewidzianym do przebudowy droga posiada nieregularną szerokość jezdni od 5,20 m – 5,40 m o nawierzchni bitumicznej. Odwodnienie drogi odbywa się za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych jezdni do szczątkowych rowów przydrożnych oraz powierzchniowo na przylegające tereny. Wzdłuż drogi powiatowej nr 2017 S występuje wyłącznie oznakowanie pionowe. Droga posiada obustronne pobocza nieutwardzone.
W związku z planowaną przebudową odcinka drogi powiatowej Nr 2017 S, przewiduje się opracowanie projektowane na długości około 1380 mb.
Projekt budowlano - wykonawczy powinien uwzględniać następujące elementy drogi do przebudowy: wykonanie drogi dla pieszych o szerokości 2,3 m – od posesji nr 71 ul. Główna w m. Rębielice Królewskie (koniec istniejącego ciągu pieszego) do posesji nr 7 ul. Królewska w m. Kamieńszczyzna (koniec obszaru zabudowanego), wykonanie systemu odwodnienia drogi, regulację zjazdów na posesje, opracowanie projektu organizacji ruchu na całym odcinku opracowania. Wykonawca ma obowiązek uzyskania odstępstwa dotyczącego wykonania kanału technologicznego.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

121951,22 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1026 S poprzez budowę drogi dla pieszych w m. Nowa Wieś, gm. Kłobuck”.
Droga powiatowa nr 1026 S stanowi połączenie drogi wojewódzkiej nr 492 z Powiatem Częstochowskim. Droga zlokalizowana jest na terenie Gminy Kłobuck i Miedźno, oraz przebiega w terenie zabudowanym i zalesionym. Posiada wymagania techniczne i użytkowe oznaczone symbolem „Z” - drogi zbiorcze. Na odcinku przewidzianym do przebudowy droga posiada nieregularną szerokość jezdni od 5,50 m – 5,60 m o nawierzchni bitumicznej. Odwodnienie drogi odbywa się za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych jezdni do szczątkowych rowów przydrożnych oraz powierzchniowo na przylegające tereny. Wzdłuż drogi powiatowej nr 1026 S występuje oznakowanie pionowe i poziome. Droga posiada obustronne pobocza nieutwardzone.
W związku z planowaną przebudową odcinka drogi powiatowej Nr 1026 S, przewiduje się opracowanie projektowane na długości około 920 mb.
Projekt budowlano – wykonawczy powinien uwzględniać następujące elementy drogi do przebudowy: wykonanie drogi dla pieszych o szerokości 2,3 m – od początku terenu zabudowanego (posesji nr 1 ul. Lipowa) do skrzyżowania z ul. Sosnową (rejon posesji 83 ul. Lipowa), wykonanie systemu odwodnienia drogi, regulację zjazdów na posesje, budowę zatoki autobusowej w rejonie posesji 63, dopasowania projektu organizacji ruchu do zmian projektowych na całym odcinku opracowania.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

81300,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 2040 S w m. Waleńczów poprzez budowę drogi dla rowerów”.
Droga powiatowa nr 2040 S stanowi połączenie drogi krajowej nr 43
z drogą powiatową nr 2039 S. Droga zlokalizowana jest na terenie Gminy Opatów oraz przebiega w terenie zabudowanym i niezabudowanym. Posiada wymagania techniczne i użytkowe oznaczone symbolem „Z” - drogi zbiorcze. Na odcinku przewidzianym do przebudowy droga posiada nieregularną szerokość jezdni od 5,60 m – 6,00 m o nawierzchni bitumicznej. Odwodnienie drogi odbywa się za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych jezdni do rowów przydrożnych. Wzdłuż drogi powiatowej nr 2040 S występuje oznakowanie pionowe i poziome. Droga posiada obustronne pobocza nieutwardzone.
W związku z planowaną przebudową odcinka drogi powiatowej Nr 2040 S, przewiduje się opracowanie projektowane na długości około 430 mb.
Projekt budowlano – wykonawczy powinien uwzględniać następujące elementy drogi do przebudowy: wykonanie drogi dla rowerów o szerokości 2,5 m – od skrzyżowania ul. Słonecznej z ul. J. Słowackiego do zjazdu na cmentarz parafialny, wykonanie systemu odwodnienia drogi, regulację zjazdów na posesje, projekt organizacji ruchu od skrzyżowania z drogą krajową 43 do końca opracowania (rejon cmentarza parafialnego).

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

40650,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 2037 S w m. Iwanowice Małe poprzez budowę drogi dla pieszych”.
Droga powiatowa nr 2037 S stanowi połączenie drogi krajowej nr 43 z drogą powiatową nr 2036 S. Droga zlokalizowana jest na terenie Gminy Opatów, oraz przebiega w terenie zabudowanym i niezabudowanym. Posiada wymagania techniczne i użytkowe oznaczone symbolem „Z” - drogi zbiorcze. Na odcinku przewidzianym do przebudowy droga posiada nieregularną szerokość jezdni od 5,10 m – 5,70 m o nawierzchni bitumicznej. Odwodnienie drogi odbywa się za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych jezdni do szczątkowych rowów przydrożnych oraz powierzchniowo na przylegające tereny. Wzdłuż drogi powiatowej nr 1026 S występuje oznakowanie pionowe. Droga posiada obustronne pobocza nieutwardzone.
W związku z planowaną przebudową odcinka drogi powiatowej Nr 2037 S, przewiduje się opracowanie projektowane na długości około 670 mb.
Projekt budowlano - wykonawczy powinien uwzględniać następujące elementy drogi do przebudowy: wykonanie drogi dla pieszych o szerokości 2,3 m – do skrzyżowania z droga krajową nr 43 do skrzyżowania z drogą gminną ul. Długa, wykonanie systemu odwodnienia drogi, regulację zjazdów na posesje, opracowanie projektu organizacji ruchu na całym odcinku opracowania.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

81300,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 2018 S w m. Wilkowiecko poprzez budowę drogi dla pieszych”.
Droga powiatowa nr 2018 S stanowi połączenie drogi powiatowej nr 2019 S z drogą powiatową nr 2015 S. Droga zlokalizowana jest na terenie Gminy Opatów, oraz przebiega w terenie zabudowanym. Posiada wymagania techniczne i użytkowe oznaczone symbolem „Z” - drogi zbiorcze. Na odcinku przewidzianym do przebudowy droga posiada nieregularną szerokość jezdni od 5,00 m – 5,20 m o nawierzchni bitumicznej. Odwodnienie drogi odbywa się za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych jezdni do szczątkowych rowów przydrożnych oraz powierzchniowo na przylegające tereny. Wzdłuż drogi powiatowej nr 2018 S występuje oznakowanie pionowe. Droga posiada obustronne pobocza nieutwardzone.
W związku z planowaną przebudową odcinka drogi powiatowej Nr 2018 S, przewiduje się opracowanie projektowane na długości około 330 mb.
Projekt budowlano – wykonawczy powinien uwzględniać następujące elementy drogi do przebudowy: wykonanie drogi dla pieszych o szerokości 2,3 m – od skrzyżowania z drogą powiatową nr 2019 S ul. Żołnierzy Września do skrzyżowania z drogą gminną ul. Młyńska, wykonanie systemu odwodnienia drogi, regulację zjazdów na posesje, opracowanie projektu organizacji ruchu na całym odcinku opracowania.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

40650,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 2033 S w m. Krzepice poprzez budowę drogi dla pieszych”.
Droga powiatowa nr 2033 S stanowi połączenie drogi powiatowej nr 2035 S z drogą powiatową nr 2032 S. Droga zlokalizowana jest na terenie Gminy Krzepice, oraz przebiega w terenie zabudowanym i niezabudowanym. Posiada wymagania techniczne i użytkowe oznaczone symbolem „Z” - drogi zbiorcze. Na odcinku przewidzianym do przebudowy droga posiada nieregularną szerokość jezdni od 5,40 m – 6,00 m o nawierzchni bitumicznej. Odwodnienie drogi odbywa się za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych jezdni do szczątkowych rowów przydrożnych oraz powierzchniowo na przylegające tereny. Wzdłuż drogi powiatowej nr 2033 S występuje oznakowanie pionowe. Droga posiada obustronne pobocza nieutwardzone.
W związku z planowaną przebudową odcinka drogi powiatowej Nr 2033 S, przewiduje się opracowanie projektowane na długości około 390 mb.
Projekt budowlano – wykonawczy powinien uwzględniać następujące elementy drogi do przebudowy: wykonanie drogi dla pieszych o szerokości 2,3 m – do końca istniejącego ciągu pieszego (rejon Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza do skrzyżowania z drogą gminną ul. Sosnowa, wykonanie systemu odwodnienia drogi, regulację zjazdów na posesje, opracowanie projektu organizacji ruchu na całym odcinku opracowania.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

56910,57 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

60270,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

167526,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

60270,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Projektowe SPK PROJEKT Krzysztof Polaczek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5751744318

7.3.4)Miejscowość

Lubliniec

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

60270,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88560,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

105780,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88560,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Projektowe SPK PROJEKT Krzysztof Polaczek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5751744318

7.3.4)Miejscowość

Lubliniec

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88560,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54120,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

105780,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54120,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Projektowe SPK PROJEKT Krzysztof Polaczek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5751744318

7.3.4)Miejscowość

Lubliniec

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54120,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

60270,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

105780,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

60270,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Projektowe SPK PROJEKT Krzysztof Polaczek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5751744318

7.3.4)Miejscowość

Lubliniec

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 247 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 051 zł387 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 051 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
387 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Kłobucki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kłobuck.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 263 220 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Biuro Projektowe SPK PROJEKT Krzysztof Polaczek (Lubliniec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.