Przejdź do treści głównejPrzejdź do filtrówPrzejdź do wyników
Atlas PrzetargówATLASPrzetargów

Branże przetargów

BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia

Przetargi wg województwa

DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIO
Rejestr UmówCentralny Rejestr Umów JSFPBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe z funduszy UEZapytania ofertoweMałe zamówienia BZP i fundusze UE
O nasSłownikMetodologia
BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia
DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIORejestr UmówBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe
O nasSłownikMetodologia
PrzetargiLista wszystkich ogłoszeńZamawiającyUrzędy i instytucjeWykonawcyFirmy i konkurencjaBlogPoradniki, analizy i praktyka przetargowa
Atlas Przetargów

Kompleksowa analiza rynku zamówień publicznych w Polsce.

Bądź na bieżąco

Newsletter Przetargowy
Cotygodniowe podsumowanie rynku

Narzędzia

  • Wyszukiwarka przetargów
  • Baza przetargów
  • Monitoring przetargów
  • Ustaw alert email
  • Zapisane przetargi
  • Baza Zamawiających
  • Baza Wykonawców

Baza wiedzy

  • Raport danych: Pomorskie
  • Blog / Analizy
  • Słownik zamówień publicznych
  • Wyszukiwarka kodów CPV
  • Jak złożyć ofertę
  • Dokumenty przetargowe
  • Jak wypełnić JEDZ
  • Kalkulator wadium
  • Progi unijne
  • Prawo Zamówień Publicznych
  • Wyroki KIO (baza orzeczeń)
  • Centralny Rejestr Umów
  • Baza Konkurencyjności
  • Zapytania ofertowe
  • Platforma e-Zamówienia
  • Przetargi TED (UE)

O Atlasie

  • O nas
  • Metodologia danych
  • Indeks Konkurencyjności Zamówień
  • Dla mediów
  • Newsletter
  • kontakt@atlasprzetargow.pl
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Ustawienia cookies

Pozostałe projekty

Atlas Publiczny
Atlas PublicznyHub Analityczny
Atlas Dotacji
Atlas DotacjiGranty i Dofinansowania
© 2026 Atlas Przetargów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
RegulaminPolityka PrywatnościMetodologiaBlogMapa serwisu
Dane o zamówieniach pochodzą z Biuletynu Zamówień Publicznych i platformy e-Zamówienia (Urząd Zamówień Publicznych), bazy TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej) oraz bazy orzeczeń KIO (Urząd Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów ponownie wykorzystuje informacje sektora publicznego i nie jest źródłem urzędowym. Dane mapowe: autorzy OpenStreetMap.
Przetargi Geodezyjne śląskie 2026 | BZP, TED | Atlas Przetargów
Strona głównaStrona główna
Przetargi Geodezyjne
Przetargi Geodezyjne śląskie 2026

Przetargi Geodezyjne śląskie 2026

Przetargi Geodezyjne w woj. śląskim: około 124 nowych postępowań miesięcznie i szybkie przejście do najaktywniejszych miast oraz zamawiających.

W bazie gromadzimy 5338 ogłoszeń z branży geodezyjnej w woj. śląskie, z czego ok. 124 pojawia się co miesiąc. Najwięcej publikacji pochodzi z Katowice.

Pełny alert dla kombinacjiCała kategoria: Przetargi geodezyjne
Dane aktualne na3 września 2026 09:05ostatni dodany przetarg
W bazie
5338
ogłoszeń dla tej kombinacji
Nowe / mies.
124
średni napływ w regionie
Top 3 miasta
  1. Katowice723 ogłoszenia
  2. Gliwice298 ogłoszeń
  3. Częstochowa239 ogłoszeń
Branża
geodezyjne
w woj. Śląskie
Szybkie przejścia
KatowiceGliwiceCzęstochowaBielsko-BiałaŚląskie

Aktualne przetargi publiczne

Aktualizacja: 3 września 2026 09:05
86 przetargów
Źródło ogłoszeniaŹródło
Sortowanie
Geodezyjne

Czyszczenie i przegląd przewodów kominowych, dymowych i wentylacyjnych w budynkach Gminy Sosnowiec

Publikacja: 03.09.2026
Termin: 11.09.2026
SosnowiecBZP
Miejski Zakład Zasobów Lokalowych
Zobacz szczegóły
Energia i paliwa

Odnawialne źródła energii na budynkach użyteczności publicznej szansą na poprawę jakości powietrza w Tychach – II etap, 13 budynków użyteczności publicznej.

Publikacja: 03.09.2026
Termin: 21.09.2026
TychyTED
Gmina Miasto Tychy
Zobacz szczegóły
Projektowe i architektoniczne

Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji ścieżki w Lesie Komunalnym zlokalizowanej na działkach nr 4/1, 10/11 i 10/6 w Gliwicach, obręb Kopernik.

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 11.09.2026
GliwiceBZP
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
Wadium: 2000 zł
Zobacz szczegóły
Geodezyjne

Opracowanie Miejskiego Planu Adaptacji do zmian klimatu dla Gminy Mikołów

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 11.09.2026
MikołówBZP
Gmina Mikołów
Zobacz szczegóły
Geodezyjne

Zapytanie ofertowe nr Serix/1/2026

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 15.09.2026
MyszkówBK
"Serix" Waldemar Kitala
Zobacz szczegóły
Budowlane

Wykonanie ujęcia wód podziemnych w miejscowości Zawada, Gmina Mstów

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 17.09.2026
MstówBZP
Gmina Mstów
Zobacz szczegóły
Drogowe i infrastrukturalne

Wykonanie nakładki asfaltowej na osiedlu Chemików

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 18.09.2026
BieruńBZP
Gmina Bieruń reprezentowana przez Burmistrza Miasta Bieruń
Zobacz szczegóły
Budowlane

Modernizacja i wzmocnienie kondygnacji piwnicznej w PM-4

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 21.09.2026
GliwiceBZP
Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 14 w Gliwicach
Zobacz szczegóły
Geodezyjne

Usługa bilansowania i obrotu energią elektryczną pomiędzy Punktami poboru członków Klastra Energii – Gliwice wraz z usługą sprzedaży brakującego wolumenu energii oraz odkupem nadwyżek energii elektrycznej powstałych po zbilansowaniu produkcji i zapotrzebowania na energię na wskazanych punktach poboru w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 21.09.2026
GliwiceTED
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Gliwice
Zobacz szczegóły

Analiza rynku: Przetargi geodezyjne w województwie śląskim

Ogłoszeń otwierających
86
Zakres: branża + region, stan danych z ostatniej aktualizacji
Dodanych w tym miesiącu
124
Zakres: ogłoszenia otwierające
Miasta w tym zakresie
—
Bez szerszych agregacji spoza filtra

O branży geodezyjnej w regionie

Województwo śląskie daje szeroki przekrój postępowań z tej branży. W tej chwili monitorujemy 86 aktywnych postępowań.

Miesięcznie pojawia się tu około 124 nowych ogłoszeń; przy takim tempie annualizowany wolumen wynosi około 1488 publikacji rocznie. W tej kategorii przewagę daje szybkie wychwytywanie krótkich okien ofertowych i regularnych zakupów powtarzalnych.

Rynek ma bardziej rozproszony charakter. Najaktywniejsze miasta to Katowice, Gliwice, Częstochowa, ale ich łączny udział na poziomie około 56.3% pokazuje, że warto monitorować nie tylko największy ośrodek, lecz cały region.

Najaktywniejsi zamawiający to Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu, Gmina Zawiercie, Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach. TOP 3 odpowiada obecnie za około 14.5% liczby postępowań, więc warto obserwować ich publikacje osobno.

Najlepiej zacząć od widoku wojewódzkiego, a potem dodać osobne alerty dla głównych miast i największych zamawiających.

Ta strona zbiera dane dla całego województwa i ułatwia przejście do miast oraz zamawiających, którzy publikują najczęściej.

Przydatne przejścia dla tej strony

Tu przejdziesz do alertu, pełnej bazy, strony branży, strony województwa i profilu aktywnego zamawiającego.

Monitoring: Przetargi geodezyjne Śląskie
Najkrótsze przejście do alertu dla tej kombinacji.
Baza przetargów publicznych
Pełna wyszukiwarka z filtrami po branży i regionie.
Przetargi geodezyjne
Cała branża w skali kraju i wszystkie regiony.
Przetargi śląskie
Cały regionalny rynek zamówień publicznych.
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE przetargi
Profil najaktywniejszego zamawiającego dla tej kombinacji.
Brak wystarczających danych do analizy miast w tym zakresie filtrów.

Najaktywniejsi zamawiający w tej kombinacji

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE
NIP: 5732331963
84
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach
NIP: 9542402923
82
Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice
NIP: 9542588939
81

Najważniejsze wejścia dla tej kombinacji

Przetargi geodezyjne
Cały rynek branżowy w Polsce
Przetargi śląskie
Wszystkie branże w tym województwie
Baza i wyszukiwarka przetargów
Pełne filtry po CPV, regionie i zamawiającym
Monitoring przetargów
Alerty email dla tej branży i regionu

Pytania i odpowiedzi

Ile przetargów z kategorii Geodezyjne jest dostępnych w województwie śląskim?▼
W bazie Atlas Przetargów monitorujemy obecnie 86 aktywnych postępowań dla tej kombinacji. Liczba zmienia się wraz z dopływem nowych publikacji i wygasaniem starszych ogłoszeń.
Gdzie w regionie koncentruje się popyt na przetargi Geodezyjne?▼
Największy wolumen publikacji obserwujemy w miastach takich jak Katowice, Gliwice, Częstochowa. To od nich warto zacząć, jeśli chcesz zawężać monitoring do najaktywniejszych lokalnych ośrodków.
Którzy zamawiający z woj. śląskiego najczęściej ogłaszają przetargi Geodezyjne?▼
Najczęściej pojawiają się zamawiający tacy jak Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu, Gmina Zawiercie, Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach. Ich publikacje warto obserwować osobno, bo regularnie wracają w tej kategorii.
Jak ustawić monitoring dla frazy przetargi Geodezyjne śląskie?▼
Najlepiej połączyć alert wojewódzki z osobnymi alertami dla najaktywniejszych miast i głównych zamawiających. Taki układ daje szybkie pokrycie najaktywniejszej części rynku regionalnego bez utraty precyzji.

Przewodniki dla wykonawców z rynku usług geodezyjnych w woj. śląskim

Ten zestaw linków wzmacnia ścieżkę od researchu regionalnego do działania: monitoring, procedura ofertowa, platforma składania ofert i reakcja na problemy formalne.

Monitoring przetargów

Ustaw alerty dla branży, miasta i CPV, żeby nie przegapiać nowych publikacji.

Przejdź do przewodnika
Platformy przetargowe

Sprawdź, gdzie składać oferty u największych zamawiających i jak nie gubić postępowań poza BZP.

Przejdź do przewodnika
Jak złożyć ofertę

Checklista procesu ofertowego: dokumenty, terminy, podpis i najczęstsze błędy.

Przejdź do przewodnika
Dokumenty przetargowe

Kompletna lista dokumentów na każdym etapie postępowania: SWZ, JEDZ, wadium, referencje.

Przejdź do przewodnika
PZP w praktyce

Najważniejsze tryby, terminy i zasady, które najczęściej decydują o poprawności oferty.

Przejdź do przewodnika
Odwołanie do KIO

Kiedy reakcja ma sens, jak policzyć termin i jak przygotować sprawę do odwołania.

Przejdź do przewodnika
e-Zamówienia

Obsługa konta wykonawcy, BZP i składania ofert elektronicznych w jednym miejscu.

Przejdź do przewodnika
Kalkulator wadium

Szybko sprawdź poziom wadium i porównaj go z wymaganiami z dokumentacji.

Przejdź do przewodnika
Progi PZP i TED

Szybko ustal, kiedy działa próg 170 000 zł, a kiedy postępowanie trafia do progów unijnych.

Przejdź do przewodnika
Szybki alert

Szybki alert: Przetargi geodezyjne w woj. śląskim

Wstępnie ustawimy alert dla tej kombinacji branża + region. To skraca drogę od wejścia z Google do aktywnego monitoringu bez przejścia przez pełny formularz.

Branża: geodezyjnejWojewództwo: ŚląskieCPV: 713
Pełny monitoring

Podstawa prawna i źródła urzędowe

Oficjalne źródła regulacji, ogłoszeń i orzecznictwa w polskich zamówieniach publicznych.

Urząd Zamówień Publicznych (UZP)
Centralny regulator PZP, wytyczne, wzorcowe dokumenty
Platforma e-Zamówienia
Oficjalna platforma składania ofert i ogłoszeń (BZP)
TED (Tenders Electronic Daily)
Unijny dziennik ogłoszeń (przetargi powyżej progu UE)
Krajowa Izba Odwoławcza (KIO)
Orzecznictwo, wyroki, procedura odwoławcza
Ustawa PZP (ISAP)
Pełny tekst ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych
SIMAP: słownik CPV
Oficjalna klasyfikacja CPV (Common Procurement Vocabulary)
Ministerstwo Finansów: zamówienia publiczne
Progi unijne, rozporządzenia wykonawcze, komunikaty
UZP: interpretacje przepisów PZP
Oficjalne opinie prawne, wytyczne i dobre praktyki UZP

Monitoring dla branży geodezyjnej w woj. śląskim

Ustaw monitoring tej kombinacji branża + region i otrzymuj nowe ogłoszenia email natychmiast po publikacji.

Skonfiguruj monitoringCała kategoria: Geodezyjne
Dane z BZP i TED; agregaty liczone dla ogłoszeń otwierających według CPV i regionu, a lista wyników pokazuje aktualne postępowania. Ostatnia aktualizacja: 3 września 2026 09:05

Przeglądaj także

mazowieckieśląskiemałopolskiedolnośląskiewielkopolskiepomorskiełódzkielubelskie

Geodezyjne według województw

MazowieckieŚląskieMałopolskieDolnośląskieWielkopolskiePomorskieŁódzkieLubelskie

Przewodniki i narzędzia

Prawo zamówień publicznychUrząd zamówień publicznyche-ZamówieniaPrzetargi TEDCentralny Rejestr UmówKody CPVMonitoringDarmowe przetargiPrzetargi dla firmPlatformy

Radar popytu · kupują to regularnie

Kto regularnie kupuje: Usługi inżynieryjne

Zamawiający, których historia postępowań w tym zakresie układa się w powtarzalny cykl. Najpierw ci z najbliższym spodziewanym oknem kolejnego postępowania.

  1. Gmina Miasta Tychy
    Tychy·CPV 7132·kupuje co ~4 mc·ostatnio 29.04.2026
    spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
    przetargi →alert
  2. Powiat Mikołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu
    Mikołów·CPV 7135·kupuje co ~3 mc·ostatnio 14.05.2026
    spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
    przetargi →alert
  3. Miasto Rybnik
    Rybnik·CPV 7135·kupuje co ~4 mc·ostatnio 19.05.2026
    spodziewane okno: sie 2026 – paź 2026
    przetargi →alert
  4. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach
    Katowice·CPV 7132·kupuje co ~3 mc·ostatnio 24.06.2026
    spodziewane okno: wrz 2026 – paź 2026
    przetargi →alert
  5. Gmina Kłobuck
    Kłobuck·CPV 7132·kupuje co ~2 mc·ostatnio 29.07.2026
    spodziewane okno: wrz 2026 – paź 2026
    przetargi →alert
  6. Miasto Ruda Śląska
    Ruda Śląska·CPV 7132·kupuje co ~2 mc·ostatnio 05.08.2026
    spodziewane okno: wrz 2026 – paź 2026
    przetargi →alert
  7. Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
    Bytom·CPV 7135·kupuje co ~2 mc·ostatnio 21.08.2026
    spodziewane okno: paź 2026 – lis 2026
    przetargi →alert
  8. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Lokalowej w Świętochłowicach Sp. z o.o.
    Świętochłowice·CPV 7135·kupuje co ~12 mc·ostatnio 31.12.2025
    spodziewane okno: paź 2026 – kwi 2027
    przetargi →alert
  9. Powiat Żywiecki
    Żywiec·CPV 7132·kupuje co ~2 mc·ostatnio 26.08.2026
    spodziewane okno: paź 2026 – lis 2026
    przetargi →alert
  10. Powiat Będziński
    Będzin·CPV 7135·kupuje co ~6 mc·ostatnio 10.06.2026
    spodziewane okno: paź 2026 – sty 2027
    przetargi →alert
  11. Miasto Bielsko-Biała - Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej
    Bielsko-Biała·CPV 7132·kupuje co ~3 mc·ostatnio 20.08.2026
    spodziewane okno: paź 2026 – lis 2026
    przetargi →alert
  12. Powiat Kłobucki
    Kłobuck·CPV 7132·kupuje co ~4 mc·ostatnio 21.07.2026
    spodziewane okno: paź 2026 – gru 2026
    przetargi →alert

Metodologia: kadencja = średni odstęp między kolejnymi postępowaniami tego zamawiającego w tej grupie CPV (to obserwacja z historii, nie obietnica publikacji). Spodziewane okno rzutuje kadencję na kolejny cykl. Wzorzec wykryto u 57 podmiotów w tym zakresie (po zawężeniu do województwa).

Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy

Rynek: geodezyjne · woj. Śląskie

Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.

437▲ 4,8% r/r
nowych postępowań
236,3 mln zł
kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
~3,8
ofert na postępowanie
18,5% z jedną ofertą

Trend rynku

Nowe postępowania miesięcznieostatnie 24 miesiące

Jaśniejszy słupek: bieżący miesiąc (dane niepełne).

Źródło: Atlas Przetargów · atlasprzetargow.pl

Najskuteczniejsi wykonawcy

  1. 1.
    Firma „ABS - Ochrona Środowiska” Sp. z o.o.
    32 wygr.
  2. 2.
    Roadpro M. Grzegorz, M. Ksel Sp.J.
    27 wygr.
  3. 3.
    Biuro Inżynierskie MK Spółka Jawna M. Krawczyk, K. Strzeżyk
    23 wygr.
  4. 4.
    Biuro Studiów i Projektów Komunikacji Sp. z o.o.
    18 wygr.
  5. 5.
    Inżynieria Jerzy Sowa
    16 wygr.

Najwięksi zamawiający

Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana budżetu jest ukryta bez potwierdzonej podstawy otwierającego ogłoszenia PLN. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.

  1. 1.
    MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE
    80 post.
  2. 2.
    JSW
    77 post.
  3. 3.
    Gmina Zawiercie
    63 post.
  4. 4.
    Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
    59 post.
  5. 5.
    Miasto Ruda Śląska
    53 post.