Przejdź do treści głównejPrzejdź do filtrówPrzejdź do wyników
Atlas PrzetargówATLASPrzetargów

Branże przetargów

BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia

Przetargi wg województwa

DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIO
Rejestr UmówCentralny Rejestr Umów JSFPBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe z funduszy UEZapytania ofertoweMałe zamówienia BZP i fundusze UE
O nasSłownikMetodologia
BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia
DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIORejestr UmówBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe
O nasSłownikMetodologia
PrzetargiLista wszystkich ogłoszeńZamawiającyUrzędy i instytucjeWykonawcyFirmy i konkurencjaBlogPoradniki, analizy i praktyka przetargowa
Atlas Przetargów

Kompleksowa analiza rynku zamówień publicznych w Polsce.

Bądź na bieżąco

Newsletter Przetargowy
Cotygodniowe podsumowanie rynku

Narzędzia

  • Wyszukiwarka przetargów
  • Baza przetargów
  • Monitoring przetargów
  • Ustaw alert email
  • Zapisane przetargi
  • Baza Zamawiających
  • Baza Wykonawców

Baza wiedzy

  • Raport danych: Pomorskie
  • Blog / Analizy
  • Słownik zamówień publicznych
  • Wyszukiwarka kodów CPV
  • Jak złożyć ofertę
  • Dokumenty przetargowe
  • Jak wypełnić JEDZ
  • Kalkulator wadium
  • Progi unijne
  • Prawo Zamówień Publicznych
  • Wyroki KIO (baza orzeczeń)
  • Centralny Rejestr Umów
  • Baza Konkurencyjności
  • Zapytania ofertowe
  • Platforma e-Zamówienia
  • Przetargi TED (UE)

O Atlasie

  • O nas
  • Metodologia danych
  • Indeks Konkurencyjności Zamówień
  • Dla mediów
  • Newsletter
  • kontakt@atlasprzetargow.pl
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Ustawienia cookies

Pozostałe projekty

Atlas Publiczny
Atlas PublicznyHub Analityczny
Atlas Dotacji
Atlas DotacjiGranty i Dofinansowania
© 2026 Atlas Przetargów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
RegulaminPolityka PrywatnościMetodologiaBlogMapa serwisu
Dane o zamówieniach pochodzą z Biuletynu Zamówień Publicznych i platformy e-Zamówienia (Urząd Zamówień Publicznych), bazy TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej) oraz bazy orzeczeń KIO (Urząd Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów ponownie wykorzystuje informacje sektora publicznego i nie jest źródłem urzędowym. Dane mapowe: autorzy OpenStreetMap.
Przetargi Myszków 2026 - ogłoszenia gminy i okolic
Statystyki rynku i ranking zamawiających w Myszkowie
Strona głównaStrona główna
Śląskie
Powiat Myszkowski
Myszków

Przetargi Myszków 2026

850 przetargów w Myszkowie. Ogłoszenia gminy i lokalnych zamawiających, m.in. Gmina Myszków.

W bazie gromadzimy 850 ogłoszeń z Myszkowa, w tym miesiącu pojawiło się 15 nowych (5 w ostatnim tygodniu). Najczęściej publikowana kategoria: Roboty budowlane.

Pełny alert miejskiJak działa monitoring
Dane aktualne na4 września 2026 09:15ostatni dodany przetarg
W bazie
850
ogłoszeń dla Myszkowa
W tym mies.
15
opublikowane od początku miesiąca
Udział regionu
—
udział w regionie
Główna branża
Roboty budowlane
najczęstsza kategoria zamówień
Szybkie przejścia
Powiat MyszkowskiPrzetargi budowlane MyszkówPrzetargi medyczne i farmaceutyczne MyszkówPrzetargi energetyczne MyszkówPrzetargi projektowe i dokumentacyjne Myszków
Raport rynku: Myszków
Statystyki, ranking zamawiających i wykonawców

Aktualne przetargi publiczne

Aktualizacja: 4 września 2026 09:15
850 ogłoszeń w bazie (łącznie z archiwalnymi)
Źródło ogłoszeniaŹródło
Sortowanie
Catering i usługi hotelarskie

„Przygotowanie i wydawanie posiłków dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Myszkowie w okresie od 21 września 2026 r. do 30 września 2027 r.”

Publikacja: 04.09.2026
Termin: 14.09.2026
MyszkówBZP
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Zobacz szczegóły
Odbiór odpadów i usługi komunalne

CZYSZCZENIE KANALIZACJI DESZCZOWEJ

Publikacja: 03.09.2026
Termin: 15.09.2026
MyszkówBZP
Gmina Myszków
Zobacz szczegóły
Geodezyjne

Zapytanie ofertowe nr Serix/1/2026

Publikacja: 02.09.2026
Termin: 15.09.2026
MyszkówBK
"Serix" Waldemar Kitala
Zobacz szczegóły
Maszyny przemysłowe

Dostawa 3 kompletów walców do walcarki kwarto nawrotnej do prób walcowania na zimno blach stalowych.

Publikacja: 01.09.2026
Termin: 17.09.2026
MyszkówBK
NSTEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zobacz szczegóły
Planowany budżet85 363 zł
Komputery i sprzęt IT

„Dostawa wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w zakresie poligrafii i grafiki cyfrowej oraz geodezji i architektury krajobrazu w specjalistyczny sprzęt dydaktyczny do Zespołu Szkół Nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie, ul. Pułaskiego 70, 42-300 Myszków w ramach realizacji projektu pn.: "Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Zespole Szkól Nr 2 w Myszkowie"

Publikacja: 31.08.2026
Termin: 2.10.2026
MyszkówTED
Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie
Zobacz szczegóły
Komputery i sprzęt IT

Dostawa sprzętu IT tj.: komputery All in one, laptopy, klawiatury, myszy (komputerowe), urządzenia sieciowe Access Point, urządzenie sieciowe Switche, smartfony, drukarki, skanery, niszczarki, zestaw alarmowy, urządzenie do zarządzania obiektem.

Publikacja: 27.08.2026
Termin: 4.09.2026Za 1 dzień
MyszkówBK
TOMASZ ZAŁĘCKI NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "SILOE"
Zobacz szczegóły
Geodezyjne

WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO–KOSZTORYSOWEJ I STWIORB ORAZ SPRAWOWANIE NADZORU AUTORSKIEGO W RAMACH ZAD. INWEST. PN.: „BUDOWA DROGI GMINNEJ W UL. SZCZYGLEJ I ODCINKA DROGI GMINNEJ W UL. GOŁĘBIEJ”

Publikacja: 27.08.2026
Termin: 4.09.2026Za 1 dzień
MyszkówBZP
Gmina Myszków
Zobacz szczegóły
Planowany budżet1 740 630 zł
Energia i paliwa

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII W KLASTRZE ENERGII POWIATU MYSZKOWSKIEGO NA OBIEKTACH PUBLICZNYCH W GMINIE MYSZKÓW

Publikacja: 25.08.2026
Termin: 17.09.2026
MyszkówTED
Gmina Myszków
Wadium: 15 000 zł
Zobacz szczegóły
Planowany budżet76 789 zł
Projektowe i architektoniczne

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji Budowa kondygnacji podziemnej obiektu użyteczności publicznej z przeznaczeniem na miejsce ukrycia w koncepcji dual-use ...

Publikacja: 21.08.2026
Termin: 3.09.2026Za 0 dni
MyszkówBZP
Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie
Zobacz szczegóły
Meble i wyposażenie

Dostawa wkładek z materiału syntetycznego do czyszczenia taśmy podczas walcowania na zimno.

Publikacja: 18.08.2026
Termin: 17.09.2026
MyszkówBK
NSTEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zobacz szczegóły
Planowany budżet172 925 zł
Komputery i sprzęt IT

Dostawa sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania, urządzeń multimedialnych oraz peryferyjnych na potrzeby wyposażenia pracowni szkolnych w Zespole Szkół Nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie, ul. Kwiatkowskiego 18, 42-300 Myszków w ramach realizacji projektu pn.: "Poprawa jakości kształcenia zawodowego w Zespole Szkól Nr 1 w Myszkowie"

Publikacja: 18.08.2026
Termin: 23.09.2026
MyszkówTED
Powiat Myszkowski
Zobacz szczegóły
Energia i paliwa

a) Zakup i montaż na konstrukcji gruntowej kompletnej instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 499,8 kWp

Publikacja: 14.08.2026
Termin: 18.09.2026
MyszkówTED
Reko Prime Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły

Organizacja i przeprowadzenie szkolenia wyjazdowego z zakresu indywidualizacji wsparcia w urzędzie pracy – strategie aktywizacyjne dla 1 pracownika Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie

Publikacja: 12.08.2026
Termin: 24.08.2026Minął
MyszkówBZP
Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Zobacz szczegóły
Budowlane

DROGA DOJAZDOWA DO GRUNTÓW ROLNYCH W CIĄGU DROGI GMINNEJ UL. JESIONOWEJ W MYSZKOWIE (ODCINEK GRUNTOWY)

Publikacja: 10.08.2026
Termin: 25.08.2026Minął
MyszkówBZP
Gmina Myszków
Zobacz szczegóły
Planowany budżet4 777 073 zł
Budowlane

Budowa kondygnacji podziemnej obiektu użyteczności publicznej z przeznaczeniem na miejsce ukrycia w koncepcji dual-use wykorzystywana jako zaplecze logistyczno-techniczne dla pojazdów ratowniczych

Publikacja: 10.08.2026
Termin: 1.09.2026Minął
MyszkówBZP
Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie
Zobacz szczegóły
Medyczne i farmaceutyczne

Dostawy sprzętu medycznego-materiałów do zabiegów operacyjnych dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie

Publikacja: 05.08.2026
Termin: 13.08.2026Minął
MyszkówBZP
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
Zobacz szczegóły
Planowany budżet5 045 311 zł
Ubezpieczenia

ZACIĄGNIĘCIE KREDYTU DŁUGOTERMINOWEGO Z PRZEZNACZENIEM NA POKRYCIE PLANOWANEGO DEFICYTU BUDŻETU MIASTA MYSZKOWA W 2026 ROKU ORAZ NA SPŁATĘ WCZEŚNIEJ ZACIĄGNIĘTYCH KREDYTÓW

Publikacja: 30.07.2026
Termin: 28.08.2026Minął
MyszkówTED
Gmina Myszków
Zobacz szczegóły
Medyczne i farmaceutyczne

Dostawa materiałów szewnych dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie

Publikacja: 29.07.2026
Termin: 6.08.2026Minął
MyszkówBZP
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
Zobacz szczegóły
Medyczne i farmaceutyczne

Dostawy środków dezynfekcyjnych dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Myszkowie

Publikacja: 23.07.2026
Termin: 5.08.2026Minął
MyszkówBZP
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
Zobacz szczegóły
Odbiór odpadów i usługi komunalne

REALIZACJA OBOWIĄZKU GMINY W ZAKRESIE GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI – ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW – ZAMÓWIENIE IN - HOUSE NA LATA 2023 – 2026

Publikacja: 22.07.2026
MyszkówBZP
Gmina Myszków
Zobacz szczegóły
Odbiór odpadów i usługi komunalne

„REALIZACJA OBOWIĄZKU GMINY W ZAKRESIE UTRZYMANIA PORZĄDKU I CZYSTOŚCI NA TERENACH W GRANICACH ADMINISTRACYJNYCH GMINY MYSZKÓW - W LATACH 2023-2026”

Publikacja: 22.07.2026
MyszkówBZP
Gmina Myszków
Zobacz szczegóły
Planowany budżet218 293 zł
Drogowe i infrastrukturalne

Remont zagospodarowania terenu przy Zespole Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie, zlokalizowanego na działce 2/11, 2/44 obręb Będusz

Publikacja: 17.07.2026
Termin: 31.07.2026Minął
MyszkówBZP
Zespół Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja
Zobacz szczegóły

Organizacja i przeprowadzenie szkolenia wyjazdowego z zakresu postępowania administracyjnego w powiatowym urzędzie pracy po nowelizacji KPA

Publikacja: 17.07.2026
Termin: 28.07.2026Minął
MyszkówBZP
Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Zobacz szczegóły

Przeprowadzenie szkolenia wyjazdowego z zakresu udzielania dotacji i refundacji na wyposażenie stanowiska pracy dla 1 pracownika Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie

Publikacja: 17.07.2026
Termin: 28.07.2026Minął
MyszkówBZP
Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Zobacz szczegóły
Analiza Rynku

Rynek przetargów w Myszkowie

•Powiat Myszkowski

Myszków to aktywny rynek zamówień publicznych. Gromadzimy 850 przetargów z tego ośrodka. Miesięcznie pojawia się tu około 15 nowych ogłoszeń.

Regularny wolumen pozwala budować portfel zleceń bez przestojów. Warto łączyć monitoring w Myszkowie z alertami na poziomie województwa.

Unikalny obraz rynku w Myszkowie

Myszków to aktywny rynek lokalny z 850 ogłoszeniami w bazie (0.08% rynku krajowego).

W ostatnim okresie w Myszkowie pojawia się średnio 15 nowych ogłoszeń miesięcznie, w tym 5 w tym tygodniu. Tempo napływu jest stabilne.

Rynek zamawiających w Myszkowie jest silnie skoncentrowany — sam Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie odpowiada za znaczącą część publikacji. TOP 3 zamawiających generuje aż 76.4% postępowań. Dla wykonawcy to sygnał, żeby budować relacje z konkretnymi instytucjami, nie szukać szeroko.

Dominujące branże to: Roboty budowlane, Urządzenia medyczne, Paliwa i energia. Trzy najaktywniejsze kategorie obejmują 31.4% rynku, więc warto rozdzielić alerty branżowe zamiast monitorować miasto jednym szerokim filtrem.

Rozszerzenie monitoringu o sąsiednie miasta w regionie powiększa pulę dopasowanych ofert.

Dla mniejszych rynków sprawdza się stały monitoring na poziomie miasta + 2-3 kluczowe kategorie CPV. Szybka selekcja nowych postępowań ogranicza szum i skraca czas analizy.

Szybkie ścieżki dla wykonawców w Myszkowie

Najwięcej wartości z tego landingu dają zwykle cztery ruchy: monitoring miasta, wejście w cały region, sprawdzenie top zamawiającego i zawężenie do dominującej branży.

Popularne kategorie przetargów w Myszkowie

Roboty budowlane137Urządzenia medyczne77Paliwa i energia53Usługi architektoniczne i inżynieryjne50Sprzęt transportowy36Usługi środowiskowe32Maszyny biurowe i komputery19Usługi finansowe18
Alert
Monitoring przetargów Myszków
Przejdź do konfiguracji alertu dla miasta oraz branży.
Wyszukiwarka
Baza przetargów publicznych
Przejdź do pełnej wyszukiwarki i filtrów po CPV, zamawiającym oraz lokalizacji.
Top zamawiający
Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie
Sprawdź profil instytucji z największą liczbą ogłoszeń i jej historię publikacji.

Szerszy kontekst: powiat Myszkowski

Zobacz pełny rynek dla powiatu i przetargi z sąsiednich miejscowości powiązanych z tym ośrodkiem.

Otwórz landing powiatu
850
Wszystkich przetargów
15
Średnio miesięcznie
0,1%
Rynku krajowego
—
Województwa

Struktura rynku zamówień w Myszkowie

Największym zamawiającym w Myszkowie jest Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie, który odpowiada za 354 przetargów w bazie. Na kolejnych miejscach plasują się Gmina Myszków (167 ogłoszeń) oraz Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie (128 ogłoszeń). Warto śledzić aktywność tych instytucji, ponieważ regularnie publikują nowe zamówienia.

Pod względem struktury branżowej, w Myszkowie dominują zamówienia z kategorii Roboty budowlane, Urządzenia medyczne, Paliwa i energia. Sama kategoria Roboty budowlane stanowi 16% wszystkich ogłoszeń. Dla firm z tych branż to sygnał, które filtry i profile zamawiających warto sprawdzić w pierwszej kolejności.

TOP 6 zamawiających w Myszkowie

1
Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie
354 przetargów
2
Gmina Myszków
167 przetargów
3
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
128 przetargów
4
Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
60 przetargów
5
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
18 przetargów
6
Gmina Myszków
16 przetargów

Najczęstsze kategorie CPV w Myszkowie

Roboty budowlane16%Urządzenia medyczne9%Paliwa i energia6%Usługi architektoniczne i inżynieryjne6%Sprzęt transportowy4%Usługi środowiskowe4%Maszyny biurowe i komputery2%Usługi finansowe2%

Przewodniki, które skracają wejście w przetargi w Myszkowie

Na stronach miejskich użytkownik jest zwykle już blisko działania. Te przewodniki pomagają ustawić alert, złożyć ofertę, obsłużyć platformę i zareagować w razie sporu.

Monitoring przetargów

Ustaw alerty dla branży, miasta i CPV, żeby nie przegapiać nowych publikacji.

Przejdź do przewodnika
Platformy przetargowe

Sprawdź, gdzie składać oferty u największych zamawiających i jak nie gubić postępowań poza BZP.

Przejdź do przewodnika
Jak złożyć ofertę

Checklista procesu ofertowego: dokumenty, terminy, podpis i najczęstsze błędy.

Przejdź do przewodnika
Dokumenty przetargowe

Kompletna lista dokumentów na każdym etapie postępowania: SWZ, JEDZ, wadium, referencje.

Przejdź do przewodnika
PZP w praktyce

Najważniejsze tryby, terminy i zasady, które najczęściej decydują o poprawności oferty.

Przejdź do przewodnika
Odwołanie do KIO

Kiedy reakcja ma sens, jak policzyć termin i jak przygotować sprawę do odwołania.

Przejdź do przewodnika
e-Zamówienia

Obsługa konta wykonawcy, BZP i składania ofert elektronicznych w jednym miejscu.

Przejdź do przewodnika
Kalkulator wadium

Szybko sprawdź poziom wadium i porównaj go z wymaganiami z dokumentacji.

Przejdź do przewodnika
Progi PZP i TED

Szybko ustal, kiedy działa próg 170 000 zł, a kiedy postępowanie trafia do progów unijnych.

Przejdź do przewodnika
Szybki alert

Szybki alert dla przetargów w Myszkowie

Wstępnie uzupełnimy alert dla miasta Myszków i dominującej branży Roboty budowlane. Zostaje tylko podanie emaila i ewentualne doprecyzowanie filtrów.

Miasto: MyszkówBranża: Roboty budowlane
Pełny monitoring

Strategia pozyskiwania zamówień w Myszkowie

Udział kraju
0,1%
Udział województwa
—
TOP 3 zamawiających
76,4%
TOP 3 CPV
31,4%
  • TOP 3 zamawiających w mieście generuje 76,4% liczby postępowań. Warto prowadzić dla nich dedykowany monitoring.
  • TOP 3 obszarów CPV obejmuje 31,4% aktywności - alerty per CPV zwykle dają lepszą jakość leadów niż szerokie słowa kluczowe.
  • Rozszerz monitoring o sąsiednie miasta regionu, aby zwiększyć pulę pasujących postępowań.
  • W ostatnim okresie pojawia się średnio 15 nowych ogłoszeń miesięcznie, w tym 5 w tym tygodniu. Kluczowa jest szybka selekcja i gotowe szablony ofert.

Jak oceniać przetargi w Myszkowie?

Aby skutecznie pozyskiwać zamówienia w Myszkowie:

  • Ustaw alerty – przy umiarkowanym wolumenie ważne jest, by łapać każde pasujące ogłoszenie. Skonfiguruj powiadomienia.
  • Rozszerz zasięg – monitoruj również województwo i sąsiednie miasta. Zamawiający w Myszkowie czasem publikują postępowania obejmujące szerszy teren.
  • Buduj relacje – przy mniejszej liczbie zamawiających łatwiej poznać ich wymagania i cykle zakupowe. Sprawdź profile na naszej platformie.
  • Znaj procedury – zapoznaj się z Prawem Zamówień Publicznych i przygotuj szablony ofert z wyprzedzeniem.

Często zadawane pytania

Ile jest przetargów w Myszkowie?▼
W bazie Atlas Przetargów znajduje się 850 ogłoszeń w Myszkowie. W ostatnim okresie pojawia się średnio 15 nowych ogłoszeń miesięcznie, w tym 5 w tym tygodniu.
Kto ogłasza najwięcej przetargów w Myszkowie?▼
Największymi zamawiającymi w Myszkowie są: Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie (354 przetargów), Gmina Myszków (167 przetargów), Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie (128 przetargów).
Jakie branże dominują w przetargach w Myszkowie?▼
Najpopularniejsze branże to: Roboty budowlane, Urządzenia medyczne, Paliwa i energia.
Jak śledzić nowe przetargi w Myszkowie?▼
Skorzystaj z bezpłatnego monitoringu przetargów - ustaw filtry dla miasta Myszków i otrzymuj powiadomienia email o nowych ogłoszeniach.
Gdzie publikowane są ogłoszenia o przetargach publicznych?▼
Ogłoszenia poniżej progu unijnego publikuje się w Biuletynie Zamówień Publicznych (BZP) na portalu ezamowienia.gov.pl. Ogłoszenia powyżej progu unijnego dodatkowo trafiają do Dziennika Urzędowego UE (TED, ted.europa.eu). Zamawiający mogą też korzystać z własnych platform zakupowych (np. SmartPZP, Logintrade). Atlas Przetargów agreguje wszystkie te źródła w jednym miejscu.
Co to jest SWZ i kiedy zamawiający musi ją udostępnić?▼
SWZ (Specyfikacja Warunków Zamówienia) to dokument z pełnymi warunkami postępowania: opisem przedmiotu zamówienia, warunkami udziału, kryteriami oceny, terminami, projektowanymi postanowieniami umowy i listą wymaganych oświadczeń lub dokumentów. Zamawiający udostępnia ją na stronie postępowania, a wykonawca powinien sprawdzić jej aktualną wersję przed złożeniem oferty.
Czy mogę zadawać pytania do SWZ przed złożeniem oferty?▼
Tak. Zamawiający jest zobowiązany udzielić wyjaśnień treści SWZ: najpóźniej na 6 dni przed terminem składania ofert w postępowaniach powyżej progu UE, lub 4 dni w trybie podstawowym poniżej progu. Odpowiedzi są publiczne i udostępniane wszystkim wykonawcom. Pytania warto zadawać wcześnie, bo zamawiający nie musi odpowiadać na pytania zadane po tych terminach.
Co to jest wadium i jaka jest jego wysokość?▼
Wadium to zabezpieczenie finansowe wpłacane przez wykonawcę na wypadek uchylenia się od podpisania umowy. Maksymalnie 3% wartości zamówienia (szacunkowej), wymagane zwykle w trybach powyżej progu UE. Akceptowane formy: przelew na konto, gwarancja bankowa, gwarancja ubezpieczeniowa, poręczenie. Wadium jest zwracane po rozstrzygnięciu albo zatrzymywane, gdy wykonawca uchyla się od podpisania umowy.
Kiedy i jak mogę złożyć odwołanie do KIO?▼
Odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO) składa się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto informację o czynności zamawiającego (lub powinno się ją powziąć). Wpis: 7 500 zł dla dostaw/usług albo 15 000 zł dla robót budowlanych powyżej progu UE. KIO rozpoznaje odwołanie zwykle w 14-21 dni. Od wyroku KIO można się odwołać do sądu okręgowego, w terminie 14 dni.

Podstawa prawna i źródła urzędowe

Oficjalne źródła regulacji, ogłoszeń i orzecznictwa w polskich zamówieniach publicznych.

Urząd Zamówień Publicznych (UZP)
Centralny regulator PZP, wytyczne, wzorcowe dokumenty
Platforma e-Zamówienia
Oficjalna platforma składania ofert i ogłoszeń (BZP)
TED (Tenders Electronic Daily)
Unijny dziennik ogłoszeń (przetargi powyżej progu UE)
Krajowa Izba Odwoławcza (KIO)
Orzecznictwo, wyroki, procedura odwoławcza
Ustawa PZP (ISAP)
Pełny tekst ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych
SIMAP: słownik CPV
Oficjalna klasyfikacja CPV (Common Procurement Vocabulary)
Ministerstwo Finansów: zamówienia publiczne
Progi unijne, rozporządzenia wykonawcze, komunikaty
UZP: interpretacje przepisów PZP
Oficjalne opinie prawne, wytyczne i dobre praktyki UZP

Śledź przetargi w Myszkowie

Ustaw bezpłatny monitoring i otrzymuj powiadomienia email o nowych przetargach.

Skonfiguruj monitoring
Dane z Biuletynu Zamówień Publicznych (BZP) i Tenders Electronic Daily (TED). Ostatnia aktualizacja: 4 września 2026 09:15

Przeglądaj także

Przetargi budowlanePrzetargi IT i informatycznePrzetargi transportowe i logistycznePrzetargi na ochronę mienia i osóbPrzetargi na sprzątanie i utrzymanie czystościPrzetargi drogowePrzetargi na doradztwo i konsultingPrzetargi medyczne i farmaceutyczneBlog

Przewodniki i narzędzia

Prawo zamówień publicznychUrząd zamówień publicznyche-ZamówieniaPrzetargi TEDCentralny Rejestr UmówKody CPVMonitoringDarmowe przetargiPrzetargi dla firmPlatformy

Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy

Rynek zamówień: Myszków

Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.

173▼ 6,5% r/r
nowych postępowań
182 mln zł
kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
~4,9
ofert na postępowanie
32,5% z jedną ofertą

Trend rynku

Nowe postępowania miesięcznieostatnie 24 miesiące

Jaśniejszy słupek: bieżący miesiąc (dane niepełne).

Źródło: Atlas Przetargów · atlasprzetargow.pl

Najskuteczniejsi wykonawcy

  1. 1.
    Bialmed Sp. z o.o.
    12 wygr. · 1 mln zł
  2. 2.
    Citonet Śląski Sp. z o.o.
    12 wygr.
  3. 3.
    P.U.H. „DOMAX” Arkadiusz Mika
    9 wygr. · 21 mln zł
  4. 4.
    Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.
    8 wygr. · 3,1 mln zł
  5. 5.
    ZARYS International Group Sp. z o. o. Sp. k.

Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana budżetu jest ukryta bez potwierdzonej podstawy otwierającego ogłoszenia PLN. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.

8 wygr. · 1 mln zł

Najwięksi zamawiający

  1. 1.
    Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie
    356 post. · 100,1 mln zł
  2. 2.
    Gmina Myszków
    167 post. · 206 mln zł
  3. 3.
    Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
    128 post. · 77,1 mln zł
  4. 4.
    Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
    60 post. · 1,2 mln zł
  5. 5.
    Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    18 post. · 10,1 mln zł