Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PotronicsIT Sp. z o.o.· Łódźmikrofirma
Wartość umowy
173 799 zł
Umowa zawarta
26 maja 2026
Okres realizacji
15 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 173 799 zł – 385 758 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy urządzeń40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa zasilaczy UPS, switchy oraz dysków do macierzy w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa zasilaczy UPS, switchy oraz dysków do macierzy w ramach projektu…”, wybierając ofertę wykonawcy PotronicsIT Sp. z o.o. Wartość umowy: 173 799 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i KomunikacjiRadom, Mazowieckieopublikowano 15 czerwca 2026
Wartość umowy
173 799 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PotronicsIT Sp. z o.o. (Łódź), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 173 799,00 zł (umowę zawarto 26 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 173 799,00 zł do 385 758,36 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141100028

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Romualda Traugutta 30/30A

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-600

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

(048) 365-46-52

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mzdik.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzdik.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ccba4a3b-1323-4e46-8dd3-4da8028183c9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami i komunikacją

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa zasilaczy UPS, switchy oraz dysków do macierzy w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ccba4a3b-1323-4e46-8dd3-4da8028183c9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00290230

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00023956/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup i dostawa zasilaczy UPS, switchy oraz dysków do macierzy w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pn. „Cyberbezpieczny Samorząd” realizowany w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00205632

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZ.2603.45.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

167513,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zasilaczy UPS, switchy oraz dysków do macierzy.
Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Zamówienie obejmuje:
- zakup i dostawę 3 szt. zasilaczy UPS, 2 szt. switchy zarządzalnych oraz 10 szt. dysków do macierzy dyskowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30234100-9 - Dysk magnetyczny

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

173799,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

385758,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

173799,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PotronicsIT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101733612

7.3.3)Ulica

Dubois 114/116

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-465

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

173799,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

15 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

35100000-5Urządzenia awaryjne i zabezpieczają…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 173 799 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35100000-5 (Urządzenia awaryjne i zabezpieczające). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PotronicsIT Sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.