Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
833 990 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 833 990 zł – 1 038 875 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe osoby wyznaczonej na stanowisko kierownika robót dro10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulicy Chrobrego (od ronda Sybiraków do ulicy 11 Listopada) w Radomiu

Zamawiający Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulicy Chrobrego (od ronda Sybiraków do ulicy 11…”, wybierając ofertę wykonawcy TRAKT S.A. Wartość umowy: 833 990 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i KomunikacjiRadom, Mazowieckieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
833 990 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 2 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRAKT S.A. (Piekoszów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 833 989,80 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 833 989,80 zł do 1 038 874,58 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141100028

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Romualda Traugutta 30/30A

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-600

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

(48) 365-46-52

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mzdik.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzdik.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-80d5678c-27fe-4797-92a7-a59e5bc6cb57

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami i komunikacją

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulicy Chrobrego (od ronda Sybiraków do ulicy 11 Listopada) w Radomiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-80d5678c-27fe-4797-92a7-a59e5bc6cb57

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415477

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00023956/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.41 Wykonanie remontu warstwy ścieralnej ulicy Chrobrego (od ronda Sybiraków do ulicy 11 Listopada) w Radomiu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00293840

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZ.2603.59.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

691605,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu warstwy ścieralnej
ulicy Chrobrego (od ronda Sybiraków do ulicy 11 Listopada) w Radomiu.
Zamówienie obejmuje:
- roboty bitumiczne (frezowanie korekcyjne, skropienie podbudowy lepiszczem, wykonanie warstwy ścieralnej),
- remont krawężnika (rozebranie istniejącego, ustawienie nowego krawężnika),
- roboty wykończeniowe (regulację studni kanału sanitarnego, zasuw sieci wodociągowych i gazowych, przełożenie kostki betonowej, brukowej, ustawienie i wymianę krawężnika betonowego).
Zakres zamówienia:
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego - 7500 m2,
- remont istniejącego krawężnika - 400 mb.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

833989,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1038874,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

833989,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRAKT S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 290962168

7.3.3)Ulica

Szczukowskie Górki 1

7.3.4)Miejscowość

Piekoszów

7.3.5)Kod pocztowy

26-065

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

roboty przygotowawcze, brukarskie, wykończeniowe, oznakowanie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

833989,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 024 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
358 712 zł1 360 316 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 001 604 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
358 712 zł
Mediana
706 024 zł
Górny kwartyl
1 360 316 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 833 990 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TRAKT S.A. (Piekoszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.