AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na: Zakup wraz z dostarczeniem sprzętu informatycznego i oprogramowania dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego” Część II – zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - z podziałem na zadania nr 1÷12

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu (Radom, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na: Zakup wraz z dostarczeniem…”. Termin składania ofert upływa 5 października 2026, 11:00. Wadium: 2 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w RadomiuRadom, Mazowieckieopublikowano 2 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 400 118 zł
Wadium
2 zł
Termin składania ofert
5 października 2026, 11:00
32d 6h
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 5 października 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę sprzętu informatycznego i oprogramowania dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego, z podziałem na 12 zadań obejmujących komputery, monitory, drukarki, skanery, czytniki kodów kreskowych i pakiety oprogramowania.

  • 2

    TerminTermin realizacji zamówień wykonawczych nie może być dłuższy niż 30 dni kalendarzowych licząc od dnia następnego po dniu zawarcia umowy wykonawczej, a cały okres zamówienia wynosi 18 miesięcy.

  • 3

    RyzykoMinimalny okres gwarancji wynosi 36 miesięcy dla zadań nr 1-4, 24 miesiące dla zadań nr 5-10 i 12 miesięcy dla zadania nr 11; dla zadania nr 12 w przytoczonym opisie wskazano wymagania dotyczące gwarancji i serwisu w załącznikach OPZ.

  • 4

    RyzykoDla asortymentu wskazano wartości minimalne parametrów oraz obowiązek spełnienia przepisów dopuszczenia do użytkowania w Polsce; zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne do opisanych norm i odniesień technicznych.

  • 5

    ZakresZamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedno lub więcej wybranych zadań; w opisie podano m.in. 1600 kpl. komputerów stacjonarnych biurowych, 150 kpl. komputerów o podwyższonej wydajności, 480 kpl. laptopów i 2890 kpl. pakietu oprogramowania biurowego.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu

REGON

670897379

Adres

ul 11 Listopada 37/59, 26-600 Radom

Region (NUTS)

PL921 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na: Zakup wraz z dostarczeniem sprzętu informatycznego i oprogramowania dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego” Część II – zgodnego z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - z podziałem na zadania nr 1÷12

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

Dodatkowe kody CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy; 48620000-0 - Systemy operacyjne; 30211000-1 - Komputery wysokowydajne; 30213000-5 - Komputery osobiste; 30213100-6 - Komputery przenośne; 30231300-0 - Monitory ekranowe; 30232110-8 - Drukarki laserowe; 30232100-5 - Drukarki i plotery; 30232130-4 - Kolorowe drukarki atramentowe; 30192113-6 - Wkłady drukujące; 35126000-3 - Urządzenia do skanowania kodów kreskowych; 30216130-6 - Czytniki kodu kreskowego; 30216110-0 - Skanery komputerowe; 48920000-3 - Pakiety oprogramowania do automatyzacji prac biurowych; 48300000-1 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania

Szacunkowa wartość zamówienia

10 855 735 PLN

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Wadium — Zadanie nr 1 – Komputer stacjonarny biurowy w ilości 1600 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości : dla zadania nr 1 – 21.700,00 zł 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r.
Wadium — Zadanie nr 2 – Komputer stacjonarny o podwyższonej wydajności w ilości 150 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalno
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości : dla zadania nr 1 – 21.700,00 zł 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r.
Wadium — Zadanie nr 3 – Komputer przenośny typu Laptop Typ I w ilości 480 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie go
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości : dla zadania nr 1 – 21.700,00 zł 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r.
Wadium — Zadanie nr 4 – Komputer przenośny typu Laptop Typ II w ilości 60 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie go
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości : dla zadania nr 1 – 21.700,00 zł 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r.
Wadium — Zadanie nr 5 – Monitor 27” w ilości 2000 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w O
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości : dla zadania nr 1 – 21.700,00 zł 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r.
Wadium — Zadanie nr 6 – Monitor 31,5” w ilości 110 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż określone w
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości : dla zadania nr 1 – 21.700,00 zł 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r.
Wadium — Zadanie nr 7 – Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne laserowe lub LED A4 z dodatkowym wyposażeniem w ilości 70 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości : dla zadania nr 1 – 21.700,00 zł 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r.
Wadium — Zadanie nr 8 – Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe kolorowe z dodatkowym wyposażeniem w ilości 10 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, ja
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości : dla zadania nr 1 – 21.700,00 zł 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r.
Wadium — Zadanie nr 9 – Drukarka etykiet z dodatkowym wyposażeniem w ilości 100 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości : dla zadania nr 1 – 21.700,00 zł 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r.
Wadium — Zadanie nr 10 – Czytnik kodów kreskowych z podstawką w ilości 100 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie g
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości : dla zadania nr 1 – 21.700,00 zł 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r.
Wadium — Zadanie nr 11 – Skaner szczelinowy z ADF w ilości 100 kpl. - o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalności nie gorszych niż
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości : dla zadania nr 1 – 21.700,00 zł 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r.
Wadium — Zadanie nr 12 – Pakiet oprogramowania biurowego wersja BOX w ilości 2890 kpl. – o szczegółowym zakresie, parametrach technicznych, jakościowych i funkcjonalnośc
Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości : dla zadania nr 1 – 21.700,00 zł 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r.
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-10-05 11:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu,
    o którym mowa w art. 125 ust. 1 – JEDZ - stanowi załącznik nr 10 do SWZ. Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od wykonawców, których oferta została najwyżej oceniona. Zamawiający wezwie wykonawcę, do złożenia JEDZ na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy Pzp. W celu wstępnego potwierdzenia braku podstaw wykluczenia zamawiający wymaga wypełnienia części III „Podstawy wykluczenia” - JEDZ. W celu wstępnego potwierdzenia braku podstaw wykluczenia m.in. w zakresie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – wymagane jest odniesienie się do Części III „Podstawy wykluczenia”, Sekcja D „Inne podstawy wykluczenia, które mogą być przewidziane w przepisach krajowych państwa członkowskiego instytucji zamawiającej lub podmiotu zamawiającego”– JEDZ. Jeżeli wykonawca posługuje się certyfikatem informację taką zamieszcza w JEDZ w części II sekcji A, w polu dotyczącym wpisu do urzędowego wykazu zatwierdzonych wykonawców albo posiadania równoważnego certyfikatu. Wykonawca powinien podać
     numer i oznaczenie certyfikatu
     nazwę podmiotu certyfikującego
     okres ważności certyfikatu
     zakres podstaw wykluczenia lub warunków udziału, w odniesieniu do których będzie się nim posługiwał.
    W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie JEDZ składa każdy z wykonawców. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia także oświadczenie JEDZ podmiotu udostępniającego zasoby.
  2. 2.
    Oświadczenie składane na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. (DZ.U.UE.l.2014.229.1 ze zm.) dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie - Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia na etapie badania kwalifikacji podmiotowej od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona – wzór stanowi załącznik nr 11 do SWZ.
    Zamawiający nie udzieli zamówienia wykonawcy działającego na rzecz lub z udziałem podmiotów wskazanych powyżej.
    W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców (konsorcjum, spółka cywilna), oświadczenie z art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. (DZ.U.UE.l.2014.229.1 ze zm.) składa każdy z wykonawców.
    W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotu udostępniającego zasoby, wykonawca składa także oświadczenie z art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. (DZ.U.UE.l.2014.229.1 ze zm.) podmiotu udostępniającego zasoby.
  3. 3.
    Wykaz podmiotowych środków dowodowych.
  4. 1)
    Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie:
    a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”,
    b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
    sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
  5. 2)
    oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej - wzór stanowi załącznik nr 12 do SWZ
  6. 3)
    oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w:
    a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy,
    b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,
    c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
    d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy
    e) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U z 2023 r., poz. 129 z późn. zm.)
    - wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 13 do SWZ.
    W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (spółka cywilna, konsorcjum), podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie podstaw wykluczenia o których mowa w pkt. 1 ppkt. 1) – 3) składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się.
    W przypadku podmiotu, na którego zdolnościach lub sytuacji wykonawca polega, na zasadach określonych w art. 118 ustawy, wykonawca składa podmiotowe środki dowodowe dotyczące tych podmiotów określone w pkt 1 ppkt 1) i 3), potwierdzające, że nie zachodzą wobec tych podmiotów podstawy wykluczenia z postępowania.
  7. 4.
    Podmiotowe środki dowodowe składane na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia wskazane w pkt. 1 ppkt. 1) – 2) SWZ mogą zostać zastąpione ważnym certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, wyłącznie w zakresie w jakim certyfikat potwierdza brak podstaw wykluczenia odpowiadającym wymaganiom określonym w SWZ.
    Certyfikat nie zastępuje podmiotowych środków dowodowych dotyczących podstaw wykluczenia nieobjętych certyfikacją, w szczególności art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, oraz oświadczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 229 z 31 lipca 2014 r.) - a zatem podmiotowe środki dowodowe określone w pkt. 1 ppkt. 3) SWZ, w rozdziale XVI pkt 2 SWZ oraz oświadczenie, o którym mowa rozdziale XIX SWZ wykonawca zobowiązany będzie złożyć na wezwanie zamawiającego na podstawie art. 126 ust. 1 ustawy Pzp. Jeżeli z oświadczenia JEDZ, wynika, że wykonawca będzie posługiwał się certyfikatem, oraz wykonawca podał dane umożliwiające samodzielne jego pobranie, zamawiający samodzielnie zweryfikuje certyfikat w bazie certyfikacji i nie wezwie wykonawcy do złożenia podmiotowych środków dowodowych w zakresie, w jakim okoliczności wymagane przez zamawiającego wynikają z tego certyfikatu, zgodnie z art. 127 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp.
  1. 1.
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu - adres: ul. 11-go Listopada 37/59, 26-600 Radom.
  2. 2.
    Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu sprawuje inspektor ochrony danych: Sylwia Fila - adres: ul. 11-go Listopada 37/59, 26-600 Radom - e-mail: iod.kwp@ra.policja.gov.pl.
  3. 3.
    Cel i okres przetwarzania danych osobowych w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.
    W KWP z siedzibą w Radomiu dane osobowe przetwarza się wyłącznie w konkretnych, wyraźnych i prawnie uzasadnionych celach i nie przetwarza się ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami. Przetwarzanie danych jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust.1 lit. c RODO) zgodnie z:
    - Ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – dalej zwaną ustawą Pzp,
    - Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, oraz Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 3 sierpnia 2023 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający wykonawcy
    - Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylająca dyrektywę 2004/18/WE.
    Okres przetwarzania danych osobowych wynika bezpośrednio z przepisów prawa i jest adekwatny do celów.
  4. 4.
    Odbiorcy danych osobowych.
    W rozumieniu RODO odbiorcami danych osobowych nie są organy publiczne, które mogą otrzymywać dane osobowe w ramach konkretnego postępowania zgodnie z prawem Unii lub prawem państwa członkowskiego. Dane osobowe nie są udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na podstawie przepisów prawa. Dane będą udostępniane uprawnionym podmiotom jedynie w celu umożliwienia korzystania ze środków ochrony prawnej oraz tylko do upływu terminu na ich wniesienie.
  5. 5.
    Osobom, których dane są przetwarzane zgodnie z RODO przysługuje:
    - prawo dostępu do własnych danych osobowych na zasadach określonych w ustawie Pzp,
    - prawo do żądania od administratora sprostowania, uzupełnienia danych, jednak nie może ono skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp,
    - prawo do ograniczenia przetwarzania własnych danych osobowych, ale to nie może ograniczać przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania,
    - prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w sytuacjach przewidzianych prawem,
    - prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.
  6. 6.
    Przy przetwarzaniu danych osobowych w trybie RODO nie występuje zautomatyzowane podejmowanie decyzji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym profilowanie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
400 118 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 152 zł971 457 zł
Rozstęp międzykwartylowy
830 305 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 152 zł
Mediana
400 118 zł
Górny kwartyl
971 457 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 05.10.2026, 11:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.