Wynik częściowy: umowy w 7 z 8 części, 1 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
150 685 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    13 650 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    17 500 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    17 500 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    4550 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    29 246 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    38 994 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    29 246 zł
    1 oferta
  8. Unieważniona
    Część 8Kurs Operator żurawia HDS z egzaminem dla uczniów ZST Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia kursu Operatora żurawia HDS wraz z badaniami lekarskimi i wydaniem orzeczenia oraz opłaceniem pierwszego podejścia do egzaminu państwowe
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie instruktora prowadzącego część praktyczną kursu35%Aspekt spoleczny5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja i przeprowadzenie kursów maszyn technicznych z badaniami lekarskimi i egzaminem, w ramach projektu „Twoja droga do sukcesu”.

Zamawiający Gmina Miasta Toruń działająca poprzez Toruńskie Centrum Usług Wspólnych (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Organizacja i przeprowadzenie kursów maszyn technicznych z badaniami lekarskimi i…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 150 685 zł. Złożono 11 ofert.

Łączna wartość umów
150 685 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 marca 2026

    Termin ofert: 3 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    11 maja 2026

    2 oferty2 wykonawców
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Toruń działająca poprzez Toruńskie Centrum Usług Wspólnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 366286234

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac św. Katarzyny 9

1.5.2.)Miejscowość

Toruń

1.5.3.)Kod pocztowy

87-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.)Numer telefonu

566118910

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@tcuw.torun.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://tcuw.torun.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://tcuw.ezamawiajacy.pl/pn/TCUW/demand/275189/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja i przeprowadzenie kursów maszyn technicznych z badaniami lekarskimi i egzaminem, w ramach projektu „Twoja droga do sukcesu”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bb933ea1-c9ad-4aeb-aee9-edfdfdfe9abe

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00237232

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00005290/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.3 Przeprowadzenie kursów z obsługi maszyn i urządzeń dla uczniów

Kurs obsługi wózków widłowych, Kurs obsługi maszyn budowlanych, Kurs Operator żurawia HDS

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Twoja droga do sukcesu”, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00170849

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

17/2026/TD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

179998,64 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Kurs Operator wózka widłowego z egzaminem dla uczniów ZSS
Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia kursu Operatora wózka widłowego wraz z badaniami lekarskimi i wydaniem orzeczenia oraz opłaceniem pierwszego podejścia do egzaminu państwowego dla 15 pełnoletnich uczniów z Zespołu Szkół Samochodowych w Toruniu. Kurs ma na celu przygotowanie uczniów do zdobycia dodatkowych uprawnień.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80531000-5 - Usługi szkolenia przemysłowego i technicznego

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

4.5.5.)Wartość części

13329,27 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Kurs Operator wózka widłowego z egzaminem dla uczniów ZST
Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia kursu Operatora wózka widłowego wraz z badaniami lekarskimi i wydaniem orzeczenia oraz opłaceniem pierwszego podejścia do egzaminu państwowego dla 20 pełnoletnich uczniów z Zespołu Szkół Technicznych w Toruniu. Kurs ma na celu przygotowanie uczniów do zdobycia dodatkowych uprawnień.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80531000-5 - Usługi szkolenia przemysłowego i technicznego

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

4.5.5.)Wartość części

17766,94 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III - Kurs Operator wózka widłowego z egzaminem dla uczniów ZSIŚ
Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia kursu Operatora wózka widłowego wraz z badaniami lekarskimi i wydaniem orzeczenia oraz opłaceniem pierwszego podejścia do egzaminu państwowego dla 20 pełnoletnich uczniów z Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu. Kurs ma na celu przygotowanie uczniów do zdobycia dodatkowych uprawnień.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80531000-5 - Usługi szkolenia przemysłowego i technicznego

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

4.5.5.)Wartość części

17766,94 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV - Kurs Operator wózka widłowego z egzaminem dla uczniów ZSE
Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia kursu Operatora wózka widłowego wraz z badaniami lekarskimi i wydaniem orzeczenia oraz opłaceniem pierwszego podejścia do egzaminu państwowego dla 5 pełnoletnich uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu. Kurs ma na celu przygotowanie uczniów do zdobycia dodatkowych uprawnień.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80531000-5 - Usługi szkolenia przemysłowego i technicznego

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

4.5.5.)Wartość części

4441,73 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część V - Kurs Operator koparko - ładowarki z egzaminem dla uczniów ZSIŚ
Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia kursu Operatora koparko- ładowarki wraz z badaniami lekarskimi i wydaniem orzeczenia oraz opłaceniem pierwszego podejścia do egzaminu państwowego dla 15 pełnoletnich uczniów z Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu. Kurs ma na celu przygotowanie uczniów do zdobycia dodatkowych uprawnień.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80531000-5 - Usługi szkolenia przemysłowego i technicznego

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

4.5.5.)Wartość części

30081,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VI - Kurs Operator koparko - ładowarki z egzaminem dla uczniów ZST
Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia kursu Operatora koparko- ładowarki wraz z badaniami lekarskimi i wydaniem orzeczenia oraz opłaceniem pierwszego podejścia do egzaminu państwowego dla 20 pełnoletnich uczniów z Zespołu Szkół Technicznych w Toruniu. Kurs ma na celu przygotowanie uczniów do zdobycia dodatkowych uprawnień.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80531000-5 - Usługi szkolenia przemysłowego i technicznego

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

4.5.5.)Wartość części

40108,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VII - Kurs Operator koparko - ładowarki z egzaminem dla uczniów ZSS
Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia kursu Operatora koparko- ładowarki wraz z badaniami lekarskimi i wydaniem orzeczenia oraz opłaceniem pierwszego podejścia do egzaminu państwowego dla 15 pełnoletnich uczniów z Zespołu Szkół Samochodowych w Toruniu. Kurs ma na celu przygotowanie uczniów do zdobycia dodatkowych uprawnień.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80531000-5 - Usługi szkolenia przemysłowego i technicznego

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

4.5.5.)Wartość części

30081,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VIII - Kurs Operator żurawia HDS z egzaminem dla uczniów ZST
Usługa kompleksowej organizacji i przeprowadzenia kursu Operatora żurawia HDS wraz z badaniami lekarskimi i wydaniem orzeczenia oraz opłaceniem pierwszego podejścia do egzaminu państwowego dla 20 pełnoletnich uczniów z Zespołu Szkół Technicznych w Toruniu. Kurs ma na celu przygotowanie uczniów do zdobycia dodatkowych uprawnień.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80531000-5 - Usługi szkolenia przemysłowego i technicznego

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

4.5.5.)Wartość części

26422,76 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13650,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19503,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13650,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8790169015

7.3.3)Ulica

Żólkiweskiego 37/41

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13650,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23499,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8790169015

7.3.3)Ulica

Żółkiewskiego

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-03-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23499,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8790169015

7.3.3)Ulica

Żółkiewskiego

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4550,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13599,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4550,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8790169015

7.3.3)Ulica

Żółkiewskiego

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4550,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29245,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29245,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29245,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ośrodek Szkolenia OSKAR Sławomir Karpiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5591291077

7.3.3)Ulica

Studzienna

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29245,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38994,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

38994,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38994,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ośrodek Szkolenia OSKAR Sławomir Karpiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5591291077

7.3.3)Ulica

Studzienna

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38994,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29245,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29245,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29245,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ośrodek Szkolenia OSKAR Sławomir Karpiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5591291077

7.3.3)Ulica

Studzienna

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29245,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu, w zakresie części 8 zamówienia, dokonano wyboru oferty najkorzystniejszej. Wykonawca, którego oferta została wybrana, został prawidłowo wezwany do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w wyznaczonym terminie. Pomimo wezwania, Wykonawca nie przystąpił do zawarcia umowy, czym uchylił się od jej zawarcia. Powyższe stanowi przesłankę unieważnienia postępowania określoną w art. 255 pkt 7 ustawy. Jednocześnie wybrana oferta była jedyną złożoną ofertą w tej części postępowania. W związku z powyższym unieważnienie postępowania w zakresie części 8 zamówienia jest zasadne i konieczne.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
102 083 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 945 zł244 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 694 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 945 zł
Mediana
102 083 zł
Górny kwartyl
244 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Toruń działająca poprzez Toruńskie Centrum Usług Wspólnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toruń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 150 685 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.