Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
675 270 zł
Umowa zawarta
29 grudnia 2025
Okres realizacji
do 31 marca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby skierowanej do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego przeznaczonego do kompleksowej obsługi Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeleniej Górze (Jelenia Góra, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego przeznaczonego do kompleksowej…”, wybierając ofertę wykonawcy SoftHard S.A. Cena wybranej oferty: 675 270 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
675 270 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie realizowane w trybie podstawowym bez unieważnień, pakiet obejmuje dostawę, wdrożenie i szkolenia.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SoftHard S.A. (Płock), średnia firma.

  • 3

    UmowaCena wybranej oferty: 675 270,00 zł.

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 marca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail