Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
130 829 zł
Umowa zawarta
7 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 18 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 130 829 zł – 202 794 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy do Zamawiającego od dnia zgłoszenia zapotrzebowania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa oznakowania pionowego na potrzeby Powiatowego Zarząd Dróg w Iławie w 2026 r.

Zamawiający Powiat Iławski - Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie (Iława, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa oznakowania pionowego na potrzeby Powiatowego Zarząd Dróg w Iławie w…”, wybierając ofertę wykonawcy WIMED Sp. z o.o. Sp. K. Wartość umowy: 130 829 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
130 829 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 marca 2026

    Termin ofert: 30 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 kwietnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WIMED Sp. z o.o. Sp. K. (Tuchów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 130 828,95 zł (umowę zawarto 7 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 130 828,95 zł do 202 793,79 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 18 grudnia 2026 r..

  • 5

    Na podstawie dostarczonych danych nie można ustalić nazwy zwycięskiego wykonawcy. Ogłoszenie zawiera informacje jedynie o zamawiającym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510854569

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 33A

1.5.2.)Miejscowość

Iława

1.5.3.)Kod pocztowy

14-200

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzd@powiat-ilawski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://powiat-ilawski.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1281971

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa oznakowania pionowego na potrzeby Powiatowego Zarząd Dróg w Iławie w 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-75331a7c-b978-47ba-a238-b6aa915f8807

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00194465

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035622/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa oznakowania pionowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00165199

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Sukcesywna dostawa oznakowania pionowego na potrzeby Powiatowego Zarząd Dróg w Iławie w 2026 r.
1) Tarcze znaków winny być wykonane z blachy ocynkowanej o grubości min. 1,25 mm podwójnie zaginanej krawędziowo, a przy powierzchni tarczy tablicy > 1 m2 - grubość min. 1,5 mm, podwójnie zaginana krawędziowo oraz dodatkowo narożniki znaku i tablicy powinny być zaokrąglone.
2) Tylna strona tarczy znaków winna być zabezpieczona matową farbą natryskową, nieodblaskową barwy ciemnoszarej, o grubości powłoki min. 60 mikronów.
3) Folia odblaskowa użyta do wykonania znaku powinna: folia typu 2 - posiadać siedmioletni czas trwałości użytkowania i wykazywać pełne związanie z tarczą znaku przez ten okres.
4) Znaki muszą być zgodne z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (t.j.Dz.U.2019.2311). W przypadku zmiany dotychczasowych przepisów należy stosować nowe przepisy.
5) Folie odblaskowe zastosowane do wykonania lic znaków muszą posiadać ważne aprobaty techniczne IBDiM (wydane przed 2017r.) lub ważne Krajowe Oceny Techniczne. Znaki muszą posiadać Krajowy Certyfikat Zgodności.
6) Do każdej dostawy znaków należy załączyć ważne aprobaty techniczne IBDiM (wydane przed 2017r.) lub ważne Krajowe Oceny Techniczne.
7) Do konstrukcji wsporczych należy stosować rury ocynkowane ze szwem gładkie o średnicy ø 60,3 x grubość ścianki minimum 2,8 mm do 3,3 mm.
8) Zamocowanie tarcz do konstrukcji wsporczych należy wykonać przy użyciu elementów łączących, uchwytów, śrub, podkładek i nakrętek wykonanych ze stali ocynkowanej ogniowo lub innego materiału równie odpornego na korozje.
9) Słupki do znaków drogowych powinny mieć dwa elementy metalowe przyspawane poprzecznie do słupka w jego dolnej części o długości 30 cm każdy w odległości 20 cm jeden od drugiego w celu trwałego zamontowania słupka w ziemi.
10) Znaki odblaskowe foliowane zgodnie z asortymentem podanym w formularzu cenowym.
11) Dostawa na koszt dostawcy według zgłoszenia Zamawiającego do siedziby Obwodu Drogowego w Iławie 14-200 Iława, Ul. Wyszyńskiego 45.
12) Dostawa na koszt dostawcy według zgłoszenia Zamawiającego do siedziby Obwodu Drogowego w Suszu 14-240 Susz, Karolewo 17A.
13) Dostawa będąca przedmiotem zamówienia realizowana będzie sukcesywnie wg potrzeb Zamawiającego.
14) Transport oraz rozładunek towaru na placu Zamawiającego leżą po stronie Wykonawcy.
15) Ilości określone w formularzu ofertowym są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu przygotowania i złożenia oferty. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmian ilości (zmniejszenie lub zwiększenie) zamawianych znaków drogowych oraz elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, jak również rezygnacje z zamówień na poszczególne rodzaje (typy) znaków drogowych oraz elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, w stosunku do ilości wskazanej w formularzu ofertowym.
16) Wszystkie dostarczone znaki muszą posiadać przyklejoną naklejkę od wewnętrznej strony o treści: Własność: Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie ul. Tadeusza Kościuszki 33A, 14 – 200 Iława tel. 89/6485468

4.5.3.)Główny kod CPV

34992200-9 - Znaki drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34992300-0 - Znaki uliczne

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

130828,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

202793,79 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

130828,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WIMED Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6852209596

7.3.3)Ulica

ul. Tarnowska 48

7.3.4)Miejscowość

Tuchów

7.3.5)Kod pocztowy

33-170

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

130828,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Iławski - Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iława.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 130 829 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34992200-9 (Znaki drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WIMED Sp. z o.o. Sp. K. (Tuchów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.