ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Sukcesywna dostawa oznakowania pionowego na potrzeby Powiatowego Zarząd Dróg w Iławie w 2026 r.

Zamawiający Powiat Iławski - Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie (Iława, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Sukcesywna dostawa oznakowania pionowego na potrzeby Powiatowego Zarząd Dróg w Iławie w…”. Termin składania ofert minął 30 marca 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
30 marca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin dostawy do Zamawiającego od dnia zgłoszenia zapotrzebowania40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    20 marca 2026

    Termin ofert: 30 marca 2026 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    13 kwietnia 2026

    4 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oznakowania pionowego dla Powiatowego Zarządu Dróg w Iławie w 2026 roku (CPV: 34992200-9, 34992300-0, 34996000-5).

  • 2

    ZakresOferty należy składać drogą elektroniczną poprzez platformę zakupową do 30 marca 2026 roku, do godziny 09:00.

  • 3

    ZakresZamówienie jest ujęte w planie postępowań o numerze 2026/BZP 00035622/05/P, pozycja 1.2.2 Dostawa oznakowania pionowego.

  • 4

    ZakresKomunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się wyłącznie elektronicznie za pośrednictwem platformy zakupowej.

  • 5

    ZakresZamawiający nie ujawnia szacunkowej wartości zamówienia.

  • 6

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym (art. 275 pkt 2 ustawy).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510854569

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 33A

1.5.2.)Miejscowość

Iława

1.5.3.)Kod pocztowy

14-200

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzd@powiat-ilawski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://powiat-ilawski.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa oznakowania pionowego na potrzeby Powiatowego Zarząd Dróg w Iławie w 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-75331a7c-b978-47ba-a238-b6aa915f8807

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00165199

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035622/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa oznakowania pionowego

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1281971

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1281971

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Sposób sporządzenia dokumentów
elektronicznych, cyfrowych odwzorowań dokumentów oraz informacji lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi w
Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz
wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452).
2. Szczegółowe informacje dotyczące wymagań technicznych i organizacyjnych dot. korespondencji elektronicznej znajdują się w
SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Sukcesywna dostawa oznakowania pionowego na potrzeby Powiatowego Zarząd Dróg w Iławie w 2026 r.
1) Tarcze znaków winny być wykonane z blachy ocynkowanej o grubości min. 1,25 mm podwójnie zaginanej krawędziowo, a przy powierzchni tarczy tablicy > 1 m2 - grubość min. 1,5 mm, podwójnie zaginana krawędziowo oraz dodatkowo narożniki znaku i tablicy powinny być zaokrąglone.
2) Tylna strona tarczy znaków winna być zabezpieczona matową farbą natryskową, nieodblaskową barwy ciemnoszarej, o grubości powłoki min. 60 mikronów.
3) Folia odblaskowa użyta do wykonania znaku powinna: folia typu 2 - posiadać siedmioletni czas trwałości użytkowania i wykazywać pełne związanie z tarczą znaku przez ten okres.
4) Znaki muszą być zgodne z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (t.j.Dz.U.2019.2311). W przypadku zmiany dotychczasowych przepisów należy stosować nowe przepisy.
5) Folie odblaskowe zastosowane do wykonania lic znaków muszą posiadać ważne aprobaty techniczne IBDiM (wydane przed 2017r.) lub ważne Krajowe Oceny Techniczne. Znaki muszą posiadać Krajowy Certyfikat Zgodności.
6) Do każdej dostawy znaków należy załączyć ważne aprobaty techniczne IBDiM (wydane przed 2017r.) lub ważne Krajowe Oceny Techniczne.
7) Do konstrukcji wsporczych należy stosować rury ocynkowane ze szwem gładkie o średnicy ø 60,3 x grubość ścianki minimum 2,8 mm do 3,3 mm.
8) Zamocowanie tarcz do konstrukcji wsporczych należy wykonać przy użyciu elementów łączących, uchwytów, śrub, podkładek i nakrętek wykonanych ze stali ocynkowanej ogniowo lub innego materiału równie odpornego na korozje.
9) Słupki do znaków drogowych powinny mieć dwa elementy metalowe przyspawane poprzecznie do słupka w jego dolnej części o długości 30 cm każdy w odległości 20 cm jeden od drugiego w celu trwałego zamontowania słupka w ziemi.
10) Znaki odblaskowe foliowane zgodnie z asortymentem podanym w formularzu cenowym.
11) Dostawa na koszt dostawcy według zgłoszenia Zamawiającego do siedziby Obwodu Drogowego w Iławie 14-200 Iława, Ul. Wyszyńskiego 45.
12) Dostawa na koszt dostawcy według zgłoszenia Zamawiającego do siedziby Obwodu Drogowego w Suszu 14-240 Susz, Karolewo 17A.
13) Dostawa będąca przedmiotem zamówienia realizowana będzie sukcesywnie wg potrzeb Zamawiającego.
14) Transport oraz rozładunek towaru na placu Zamawiającego leżą po stronie Wykonawcy.
15) Ilości określone w formularzu ofertowym są ilościami szacunkowymi, podanymi w celu przygotowania i złożenia oferty. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmian ilości (zmniejszenie lub zwiększenie) zamawianych znaków drogowych oraz elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, jak również rezygnacje z zamówień na poszczególne rodzaje (typy) znaków drogowych oraz elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, w stosunku do ilości wskazanej w formularzu ofertowym.
16) Wszystkie dostarczone znaki muszą posiadać przyklejoną naklejkę od wewnętrznej strony o treści: Własność: Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie ul. Tadeusza Kościuszki 33A, 14 – 200 Iława tel. 89/6485468

4.2.6.)Główny kod CPV

34992200-9 - Znaki drogowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

34992300-0 - Znaki uliczne

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-18

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy do Zamawiającego od dnia zgłoszenia zapotrzebowania

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w § 7 SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że:
4.1) doświadczenie zawodowe:
dla uznania, że Wykonawca spełnia warunek posiadania doświadczenia zamawiający żąda, Wykaz wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, głównych dostaw w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postepowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów, czy zostały wykonane lub są wykonywane należycie.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-03-30 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1281971 w myśl Ustawy na stronie internetowej prowadzonego postępowania

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-03-30 09:10

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-04-28

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 30.03.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Powiat Iławski - Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iława.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34992200-9 (Znaki drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.