Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
418 477 zł
Umowa zawarta
5 marca 2026
Okres realizacji
do 31 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 418 477 zł – 520 395 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa płyt drogowych wielootworowych typu YOMB w roku 2026

Zamawiający Gmina Chmielno (Chmielno, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa płyt drogowych wielootworowych typu YOMB w roku 2026”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski. Wartość umowy: 418 477 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina ChmielnoChmielno, Pomorskieopublikowano 13 marca 2026
Wartość umowy
418 477 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie nie zostało unieważnione, a zamówienie udzielono w trybie podstawowym.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski (Kaliska Kościerskie), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 418 477,28 zł (umowę zawarto 5 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 418 477,28 zł do 520 394,55 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail