Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa płyt drogowych wielootworowych typu YOMB w roku 2026

Zamawiający Gmina Chmielno (Chmielno, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa płyt drogowych wielootworowych typu YOMB w roku 2026”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ChmielnoChmielno, Pomorskieopublikowano 25 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 275 000 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Chmielno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191674925

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Gryfa Pomorskiego 22

1.4.2.)Miejscowość

Chmielno

1.4.3.)Kod pocztowy

83-333

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.7.)Numer telefonu

586856868

1.4.8.)Numer faksu

sekretariat@chmielno.pl

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@chmielno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.chmielno.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ff1bc478-53c2-4ce3-be89-8ca3b18286e6

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405203

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00091741

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa płyt drogowych wielootworowych typu YOMB w roku 2026

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, transport i rozładunek 6 509 sztuk nowych płyt drogowych wielootworowych typu YOMB o wymiarach 100x75x12,5 cm.
4. Zamawiający wymaga aby każda płyta drogowa posiadała oznaczenie producenta.
5. Płyty winny być wykonane zgodnie z normą PN-EN 1339:2005 oraz być krzyżowo zbrojone stalą wg normy PN-ISO 6935-2, PN-ISO 6935-2/Ak w strefie dolnej i górnej o grubości prętów minimum 6 mm. Zamawiający dopuści zastosowanie zbrojenia z dwóch siatek, w przypadku gdy jedna z siatek będzie składała się z prętów o gr. 8 oraz 6 mm, a druga z siatek z prętów zbrojeniowych o grubości 6 oraz 4,5 mm. Grubość otuliny głównych prętów zbrojeniowych - 30 mm ± 5 mm.
6. Produkt powinien posiadać odporność na ścieranie 18 000/5 000 (mm3/mm2) oraz odporność na działanie mrozu w stopniu mrozoodporności F 150. Ponadto płyty powinny być wytrzymałe na ściskanie i wykonane z betonu o klasie nie mniejszej niż C25/30 i nasiąkliwości poniżej 5%.
7. Powierzchnie płyt powinny być bez rys, pęknięć i ubytków betonu, o fakturze z formy lub zatartej, zgodne z wymaganiami. Krawędzie płyt powinny być równe i proste.
8. Odchyłki od wymiarów nominalnych: długość ±5 mm, szerokość ± 5 mm, grubość ± 3 mm.
9. Płyty muszą posiadać aprobatę techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów (IBDiM) potwierdzająca właściwości użytkowe płyt oraz wymagania dla prefabrykatów z betonu.
10. Do każdej dostarczonej partii płyt Wykonawca przedłoży certyfikat zgodności lub deklarację zgodności z polską normą. Dostawa płyt będzie się odbywać w godzinach 07:00 do 15:00 do miejsca rozładunku wskazane przez Zamawiającego na terenie Gminy Chmielno.

3.9.)Główny kod CPV

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-07-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5911009333

4.3.3.)Ulica

Strażacka 6

4.3.4.)Miejscowość

Kaliska Kościerskie

4.3.5.)Kod pocztowy

83-400

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

418477,28 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00153723/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

418477,28 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44113800-3Materiały do układania nawierzchni…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
275 000 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
123 000 zł338 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
215 000 zł
Źródło próbki
CPV 44113· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
123 000 zł
Mediana
275 000 zł
Górny kwartyl
338 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chmielno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chmielno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44113800-3 (Materiały do układania nawierzchni drogowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.