Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
60 000 zł
Umowa zawarta
29 stycznia 2026
Okres realizacji
do 31 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 60 000 zł – 100 368 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena40%Doświadczenie zawodowe osób skierowanych do realizacji zamówienia (D)50%Jakość świadczenia usługi10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa kampanii promocyjnej kierunków studiów anglojęzycznych w Google Ads

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa kampanii promocyjnej kierunków studiów anglojęzycznych w Google Ads”, wybierając ofertę wykonawcy Orange Juice sp. z o.o. Wartość umowy: 60 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy We WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 29 stycznia 2026
Wartość umowy
60 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 grudnia 2025

    Termin ofert: 10 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 stycznia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Orange Juice sp. z o.o. (miasto: Wrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 60 000,00 zł (umowę zawarto 29 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 60 000,00 zł do 100 368,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001867

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Cypriana Kamila Norwida 25

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-375

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dorota.szymanska@upwr.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.upwr.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://upwr.logintrade.net/zapytania_email,214887,2023999237cf61ca6bf8150205ce401c.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa kampanii promocyjnej kierunków studiów anglojęzycznych w Google Ads

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9a2bdc94-c572-49da-9953-f05b2c9c81c3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00081057

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00210122/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.15 kampanii promocyjnej kierunków studiów anglojęzycznych w Google Ads na potrzeby realizacji projektu pn. ,,Zwiększenie poziomu umiędzynarodowienia UPWr poprzez promocję zagraniczną

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00569287

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

A0CZZ000.240.84.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

48780,49 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia kampanii reklamowej (Google Ads, która zakłada pakiet działań promocyjnych poprzez wyszukiwarkę Google, sieć reklamową Google, reklamy w YouTube i reklamę TikTok) rekrutacji na studia na UPWr w ramach projektu pn. „Zwiększenie poziomu umiędzynarodowienia UPWr poprzez promocję zagraniczną oraz rozwój Welcome Point” finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland, w celu osiągnięcia minimum 6 mln wyświetleń reklamy.
1. Głównym celem kampanii jest zwiększenie rozpoznawalności UPWr na świecie, jako uniwersytetu europejskiego, dążącego do otrzymania statusu uczelni badawczej i miejsca odpowiedniego do zdobywania wiedzy na najwyższym poziomie, wskazując na osiągnięcia w zakresie celów zrównoważonego rozwoju. Celem kampanii, wynikającym z zainteresowania ofertą UPWr, będzie koncentracja na podtrzymaniu tego zainteresowania i promocji wizerunkowej UPWr. Dzięki kampanii planuje się dotrzeć do potencjalnych kandydatów na studia w języku angielskim prowadzone i planowane do uruchomienia na UPWr.
2. Kampania ma docierać do grup docelowych sprowadzając je na strony rekrutacja.upwr.edu.pl i nowej strony Welcome Point oraz do systemu rejestracji DreamApply.
3. Kampania skupi się na słowach kluczowych dotyczących poszukiwania uczelni przyrodniczo-technologicznych i kierunków studiów związanych z naukami weterynaryjnymi, biotechnologią, naukami o żywności i technologią żywności, biogospodarką, rolnictwem.
4. Grupy docelowe kampanii będą zgodne z opisem:
a. Kandydaci na studia z zagranicy (spoza granic RP) - 17-22 lata - poszukujący studiów I stopnia i jednolitych studiów magisterskich w języku angielskim w dziedzinie medycyny, weterynarii, biogospodarki, zainteresowani fauną, przyrodą, polityką zero waste, klimatem, zrównoważonym rozwojem,
b. Kandydaci na studia z zagranicy (spoza granic RP) - 21-27 lat - poszukujący studiów II stopnia w języku angielskim, w dziedzinie nauk o żywności, absolwenci I stopnia w dyscyplinie technologia żywności lub podobnej, zainteresowani żywieniem, produkcją i przetwórstwem żywności,
c. Rodzice potencjalnych kandydatów - 40-65 lat – którzy często są odpowiedzialni za finansowanie nauki za granicą.
5. Kampania będzie kierowana na cały świat, ze szczególnym uwzględnieniem wybranych krajów, do ustalenia z Zamawiającym. Na podstawie przekazanych przez Zamawiającego założeń kampanii, Wykonawca zaplanuje emisję kampanii.
6. Wykonawca będzie realizował usługę kampanii wykorzystując konto Ads Zamawiającego lub własne konto reklamowe, wybór rozwiązania w tym zakresie należy do Zamawiającego. Zamawiający zapewni Wykonawcy dostęp do konta Ads, a obowiązkiem Wykonawcy będzie właściwe ustawienie i optymalizacja konta Zamawiającego.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres jego realizacji, znajdują się w dokumencie pn. „Projektowane postanowienia umowy” (dalej: Wzór umowy), stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.

Zamówienie zostanie udzielone w ramach realizacji projektu pn. ,,Zwiększenie poziomu umiędzynarodowienia UPWr poprzez promocję zagraniczną oraz rozwój Welcome Point” finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (umowa nr BNP/WTP/2023/1/00161/U/00001).

4.5.3.)Główny kod CPV

79342000-3 - Usługi marketingowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

60000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

100368 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

60000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Orange Juice sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8992857178,

7.3.3)Ulica

ul. Rakowiecka 21/6

7.3.4)Miejscowość

miasto: Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

50-422

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

60000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79342000-3Usługi marketingowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →